هشتمین قسمت از مرحله دوم مسابقه عصر جدید طبق روال گذشته با حضور چهار شرکت کننده با استعدادهای مختلف روی آنتن رفت و داوران این مسابقه شب پرهیجان و متفاوتی را در این برنامه تجربه کردند.

انچه در قسمت هشتم از مرحله دوم مسابقه عصر جدید گذشت

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی شب گذشته 20 خردادماه 1398 ساعت 22:30 روی آنتن شبکه سه سیما رفت.قسمت هشتم از مرحله دوم مسابقه عصر جدید + تصاویر در ایرناک قسمت هشتم از مرحله دوم مسابقه عصر جدید + تصاویر در ایرناک

هشتمین قسمت از مرحله دوم مسابقه عصر جدید طبق روال گذشته با حضور چهار شرکت کننده با استعدادهای مختلف روی آنتن رفت و داوران این مسابقه شب پرهیجان و متفاوتی را در این برنامه تجربه کردند.

در برنامه شب گذشته مسابقه عصر جدید چه گذشت

هوتن شکاری پسر طناب زن عصر جدید ، سعید فتحی روشن پیشگو و ذهن خوان ، سیدسالار میرکریمی کمدین و محسن ضیایی با نمایش زیبای لیزر روی صحنه عصر جدید حاضر شدند.

هوتن شکاری در مسابقه عصر جدید

طناب زنی هوتن شکاری در مسابقه عصر جدید

هوتن شکاری اولین شرکت کننده مسابقه شب گذشته عصر جدید بود که با طناب زنی آتشین و رنگی روی صحنه عصر جدید حاضر شد و نمایشی از خیر و شر را با طناب زنی حرفه ای به تصویر کشید و در ابتدا چهار رای مثبت از داوران گرفت اما آریا عظیمی نژاد بعد از اجرا از رای مثبتش پشیمان شد و به او رای منفی داد.

این حرکت آریا عظیمی نژاد با واکنش امین حیایی روبرو شد و آقای بازیگر روی صندلی آریا عظیمی نژاد نشست و به شوخی با او پرداخت و به جای او رای مثبت داد.

پیشگویی در مسابقه عصر جدید

اجرای سعید فتحی روشن در مسابقه عصر جدید

سعید فتحی روشن پیشگویی که در دور مقدماتی داوران را به حیرت واداشته بود دومین شرکت کننده مسابقه شب گذشته عصر جدید بود که توانست باز هم موجب حیرت زدگی داوران شود و چهار رای مثبت از آنها دریافت کند.

برنامه شب گذشته مسابقه عصر جدید

سیدسالار میرکریمی شرکت کننده مسابقه عصر جدید

سیدسالار میرکریمی کمدین مسابقه شب گذشته عصر جدید بود که در این اجرای خود به شوخی با داوران پرداخت و سکانسی از نوید محمدزاده در متری شیش و نیم را اجرا کرد و سه رای مثبت از داوران گرفت.

نمایش لیزر در مسابقه عصر جدید

نمایشی حیرت انگیز با لیزر در مسابقه عصر جدید

آخرین شرکت کننده برنامه شب گذشته عصر جدید محسن ضیایی بود که حرکاتی زیبا را با لیزر به نمایش گذاشت و توانست چهار رای مثبت از داوران دریافت کند.

هشتمین قسمت از مرحله دوم عصر جدید

چهار شرکت کننده برنامه شب گذشته عصر جدید

در بخش پایانی هشتمین قسمت از مرحله دوم مسابقه عصر جدید محسن ضیایی و سعید فتحی با رای داوران راهی مرحله بعد برای انتخاب مردمی شدند.

بازدید : 1,275 بار
قسمت هشتم از مرحله دوم مسابقه عصر جدید + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,580