لامینور عنوان فیلم جدید داریوش مهرجویی به تهیه کنندگی رضا درمیشیان است که به زودی و بعد از تکمیل شدن لیست بازیگرانش جلوی دوربین خواهد رفت.

ساخت فیلم لامینور داریوش مهرجویی با بازی پردیس احمدیه

داریوش مهرجویی کارگردان پیشکسوت کشورمان بعد از چند سال دوری از سینما با فیلم لامینور به دنیای هنر بازگشت.پردیس احمدیه بازیگر فیلم لامینور داریوش مهرجویی + عکس در ایرناکپردیس احمدیه بازیگر فیلم لامینور داریوش مهرجویی + عکس در ایرناک

لامینور عنوان فیلم جدید داریوش مهرجویی به تهیه کنندگی رضا درمیشیان است که به زودی و بعد از تکمیل شدن لیست بازیگرانش جلوی دوربین خواهد رفت.

پردیس احمدیه همبازی علی نصیریان در لامینور داریوش مهرجویی

پردیس احمدیه بازیگری که در فیلم مجبوریم رضا درمیشیان به ایفای نقش پرداخته بود در تجربه جدید همکاری با رضا درمیشیان جلوی دوربین لامینور به تهیه کنندگی این کارگردان میرود.

پردیس احمدیه بازیگر لامینور داریوش مهرجویی

حضور پردیس احمدیه در لامینور داریوش مهرجویی

لامینور داریوش مهرجویی با حضور بازیگران نام آشنای دنیای هنر به زودی و بعد از پشت سر گذاشتن مراحل پیش تولید جلوی دوربین میرود.

علی نصیریان بازیگر لامینور داریوش مهرجویی

بازی علی نصیریان در لامینور داریوش مهرجویی

علی نصیریان و سیامک انصاری دو بازیگر سرشناسی هستند که در فیلم سینمایی لامینور جلوی دوربین خواهند رفت و پردیس احمدیه همبازی این دو بازیگر سرشناس در فیلم داریوش مهرجویی خواهد بود.

لامینور داریوش مهرجویی به تهیه کنندگی رضا درمیشیان

همکاری داریوش مهرجویی با رضا درمیشیان در لامینور

برخی از عوامل فیلم لامینور عبارتند از : کارگردان : داریوش مهرجویی ، تهیه کننده : رضا درمیشیان ، نویسنده : وحیده محمدی فر وداریوش مهرجویی ، طراح گریم : عبدالله اسکندری ، مدیر فیلمبرداری : بهرام بدخشانی.

پردیس احمدیه در فیلم سرکوب

بازی پردیس احمدیه در فیلم سرکوب

پردیسه احمدیه این روزها با فیلم سرکوب به کارگردانی رضا گوران روی پرده سینماها است و پیش از بازی در این فیلم در مجبوریم با رضا درمیشیان همکاری کرد.

این مطلب مفید بود؟
پردیس احمدیه بازیگر فیلم لامینور داریوش مهرجویی + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,160