با پایان ماه صفر و آغاز ماه ربیع الاوال برنامه جدید و متفاوت اعجوبه ها با اجرای مهران غفوریان روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

مهران غفوریان مجری برنامه اعجوبه ها شد

شبکه سه سیما تا چند روز دیگر با پخش یک برنامه استعدادیابی حال و هوایی تازه میگیرد. برنامه اعجوبه ها به کارگردانی احسان عبدی پور و تهیه کنندگی سروش گل محمدی برنامه جدید شبکه سه سیما است که به زودی روی آنتن این شبکه میرود.مهران غفوریان مجری برنامه اعجوبه ها شد + زمان پخش در ایرناک مهران غفوریان مجری برنامه اعجوبه ها شد + زمان پخش در ایرناک

مهران غفوریان بازیگر سینما و تلویزیون با اجرای برنامه اعجوبه ها به شبکه سه سیما می آید.

زمان پخش اعجوبه ها با مهران غفوریان

با پایان ماه صفر و آغاز ماه ربیع الاوال برنامه جدید و متفاوت اعجوبه ها با اجرای مهران غفوریان روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

مسابقه اعجوبه ها در شبکه سه

اعجوبه ها مسابقه استعدادیابی در شبکه سه

شبکه سه سیما به تازگی شروع به پخش تیزر برنامه اعجوبه ها کرده است و این برنامه با محوریت استعدادیابی و نمایش توانمندی های کودکان و نوجوانان روی آنتن خواهد رفت.

مهران غفوریان مجری اعجوبه ها شد

اعجوبه ها با مهران غفوریان در شبکه سه

زمان دقیق پخش و نحوه ثبت نام و شرکت در این مسابقه به زودی اعلام میشود.

اعجوبه ها با مهران غفوریان در شبکه سه

مهران غفوریان بازیگر زوج یا فرد در اعجوبه ها

مهران غفوریان بازیگر و کمدینی که به تازگی با سریال زوج یا فرد در شبکه سه سیما حضور داشت این بار با اجرای یک مسابقه به آنتن این شبکه باز میگردد و این تجربه ای متفاوت برای مهران غفوریان خواهد بود.

بازدید : 1,594 بار
مهران غفوریان مجری برنامه اعجوبه ها شد + زمان پخش
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,290