سریال پرلوکیشن بهترین سالهای زندگی ما در ادامه تصویربرداری به تهران رسید و عوامل این سریال در چند لوکیشن متفاوت تصویربرداری را از سر گرفتند.

چه خبر از ساخت سریال بهترین سالهای زندگی و تصاویر جدید آن

سریال بهترین سالهای زندگی ما به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید این روزها در حال ادامه تصویربرداری در تهران است و تابحال هنرمندان زیادی در این سریال پرلوکیشن جلوی دوربین رفته اند.چه خبر از ساخت سریال بهترین سالهای زندگی + تصاویر جدید در ایرناک چه خبر از ساخت سریال بهترین سالهای زندگی + تصاویر جدید در ایرناک

سریال پرلوکیشن بهترین سالهای زندگی ما در ادامه تصویربرداری به تهران رسید و عوامل این سریال در چند لوکیشن متفاوت تصویربرداری را از سر گرفتند.

ساخت موسیقی سریال بهترین سالهای زندگی ما به پیمان خازنی رسید

ساخت موسیقی این سریال به پیمان خازنی آهنگساز مشهور کشورمان رسید و صفحه رسمی این سریال درباره این آهنگساز سرشناس توضیح داد.

بهترین سالهای زندگی ما با بازی مهدی امینی خواه و نیلوفر شهیدی فر

مهدی امینی خواه و نیلوفر شهیدی فر در سریال بهترین سالهای زندگی ما

در صفحه رسمی سریال بهترین سالهای زندگی ما آمده است : پیمان خازنی آهنگساز بهترین سالهای زندگی ما شد. در حالی که تصویربرداری آخرین بخشهای سریال بهترین سالهای زندگی ما به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید در تهران ادامه دارد ، آهنگساز پروژه نیز معرفی شد.

خازنی در این باره گفت : آهنگسازی برای این پروژه کاری سخت است.سختی اش هم به دلیل تغییرات زیادی است که در لوکیشن ها از دهه 30 به بعد اتفاق می افتد. چون آغاز داستان از سیاهکل است ، در ابتدا مدتی را به مرور موسیقی حوزه گیلان و تالش پرداختم و بعد به تدریج مشغول آهنگسازی شدم . او ادامه داد : پس از چند قسمت داستان به تهران می آید و در تهران نیز به فراخور اتفاقات و تغییر لوکیشن ها سعی بر آهنگسازی به سبک دهه 30 و 40 البته با رویکردی سانتی مانتال دارم.در موسیقی ایرانی ظرفیت های فانتزی و رمانتیک بالایی وجود دارد و من تلاش می کنم به فراخور داستان از آنها بهره ببرم.

پیمان خازنی تاکنون با خوانندگان بنامی همچون سالار عقیلی ، علیرضا قربانی ، سینا سرلک و ... همکاری داشته است. وی در سال 95 به دعوت یونسکو به اجرای آثارش پرداخت. وی در کارنامه اش ساخت آثاری مانند «پریچهره» ، «به یاد من باش» ، «شوخی» ، «کجاست خانه باد» ، «همهمه کاشی ها» و اجرای موسیقی در کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی را دارد.

همچنین به گفته محمدکامبیز دارابی ، مجری طرح پروژه ، تصویربرداری این سریال طی روزهای اخیر در بیمارستان هاجر واقع در عباس آباد صورت گرفته و از امروز یکشنبه 18 فروردین ، گروه تولید به لوکیشنهایی در منطقه چهاردانگه خواهند رفت.

بهترین سالهای زندگی ما با بازی سهیلا رضوی و حدیثه تهرانی

سهیلا رضوی و حدیثه تهرانی در سریال بهترین سالهای زندگی ما

بهترین سالهای زندگی ما به نویسندگی جابر قاسمعلی ، یک درام تاریخی عاشقانه است و اقتباسی از رمان مطرح «مهاجران» هاوارد فاست محسوب می شود.این سریال در 30 قسمت برای پخش از شبکه سوم سیما تولید می شود. داستان مجموعه از دهه 30 روایت می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می رسد.

بازی امیررضا دلاوری و نیلوفر شهیدی فر در سریال بهترین سالهای زندگی ما

امیررضا دلاوری و نیلوفر شهیدی فر در سریال بهترین سالهای زندگی ما

بازیگران سریال بهترین سالهای زندگی ما عبارتند از : علیرضا کمالی ، بهنام تشکر ، علیرضا جلالی تبار ، هدایت هاشمی ، برزو ارجمند ، امیررضا دلاوری ، داریوش کاردان ، شهرام قائدی ، رحیم نوروزی ، رامین راستاد ، مهدی امینی خواه ، سهیلا رضوی ، حدیثه تهرانی ، نیلوفر شهیدی ، الهام طهموری ، علی سلیمانی ، فرخ نعمتی ، کورش سلیمانی ، نسرین بابایی ، افشین سنگچاپ ، آوا دارویت ، قربان نجفی ، فریبا طالبی ، مینا نوروزی ، فریده دریامج ، سهی بانو ذوالقدر ، ساناز سماواتی ، وحید شیخ زاده ، بهراد خرازی ، فرج الله گلسفیدی ، انوش نصر ، کرامت رودساز.

علیرضا جلالی تبار در سریال بهترین سالهای زندگی ما

بازی علیرضا جلالی تبار در سریال بهترین سالهای زندگی ما

بازدید : 2,364 بار
چه خبر از ساخت سریال بهترین سالهای زندگی + تصاویر جدید
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,800