محمدرضا گلزار بازیگر کشورمان با انتشار یک استوری در اینستاگرامش خبر از نگارش فیلمنامه سریال عاشقانه 2 و بازی در این سریال داد.

نگارش فیلمنامه سریال عاشقانه 2

سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی زمستان سال 95 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و با استقبال ویژه ای از سوی مخاطبان روبرو شد و درخواست های مکرری برای ساخت فصل دوم این سریال مطرح شد.فیلمنامه عاشقانه 2 آماده شد + عکس در ایرناک فیلمنامه عاشقانه 2 آماده شد + عکس در ایرناک

محمدرضا گلزار بازیگری که در فصل اول سریال عاشقانه نقش سهیل را ایفا میکرد با انتشار پستی خبر خوبی به طرفداران این سریال داد.

خبر خوب محمدرضا گلزار از ساخت عاشقانه 2

محمدرضا گلزار بازیگر کشورمان با انتشار یک استوری در اینستاگرامش خبر از نگارش فیلمنامه سریال عاشقانه 2 و بازی در این سریال داد.

خلاصه فیلمنامه عاشقانه 2

فیلمنامه عاشقانه 2 در دستان محمدرضا گلزار

عاشقانه سریالی به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی علیرضا کاظمی پور و سعید جلالی بود که در زمان انتشار به عنوان یکی از پربیننده ترین سریال های نمایش خانگی شناخته شد.

محمدرضا گلزار ، هومن کبیری و منوچهر هادی در عاشقانه 2

ساخت عاشقانه 2 با محمدرضا گلزار ، هومن کبیری و منوچهر هادی

عاشقانه روایتی از زندگی چند زوج جوان بود که با ورود خواهر یکی از شخصیت های سریال با ماجراهای پر فراز و نشیبی روبرو شد و داستان سریال را به سمت و سویی دیگر برد.

عکسی از محمدرضا گلزار و ساره بیات در سریال عاشقانه

محمدرضا گلزار و ساره بیات در سریال عاشقانه

محمدرضا گلزار، ساره بیات، پانته آ بهرام، بهاره کیان افشار، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین، علیرضا زمانی نسب، حسین یاری، مسعود رایگان و هومن سیدی، سارا رسول زاده و مهناز افشار بازیگران سریال عاشقانه را در فصل اول تشکیل میدهند.

محمدرضا گلزار بازیگر کشورمان

محمدرضا گلزار بازیگر سریال عاشقانه

بازدید : 1,770 بار
فیلمنامه عاشقانه 2 آماده شد + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,740