برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا روز گذشته 4 اردیبهشت ماه 1398 ساعت 17:40 روی آنتن شبکه یک سیما رفت. علی ضیا در برنامه روز گذشته فرمول یک میزبان محمدرضا علیمردانی صداپیشه و بازیگر کشورمان بود.

محمدرضا علیمردانی و راز صداپیشگی شخصیت تختی در برنامه فرمول

برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا روز گذشته 4 اردیبهشت ماه 1398 ساعت 17:40 روی آنتن شبکه یک سیما رفت. علی ضیا در برنامه روز گذشته فرمول یک میزبان محمدرضا علیمردانی صداپیشه و بازیگر کشورمان بود.گفتگوی متفاوت محمدرضا علیمردانی در فرمول یک + عکس در ایرناک گفتگوی متفاوت محمدرضا علیمردانی در فرمول یک + عکس در ایرناک

محمدرضا علیمردانی در برنامه فرمول یک برای اولین بار درباره صداپیشگی شخصیت تختی در فیلم سینمایی غلامرضا تختی صحبت کرد.

رازی که برای اولین بار محمدرضا علیمردانی در فرمول یک فاش کرد

محمدرضا علیمردانی در ابتدای صحبت هایش به آغاز دوبله اشاره کرد و گفت :موج جدیدی از دوبله را ما با کار کردن برای ویدئو رسانه ها به راه انداختیم و ما را دوبلورهای زیرزمینی خواندند و وقتی برای مجوز اقدام کردیم خیلی راحت توانستیم قانونی شویم و استفاده از لهجه ها را هم به کارهایمان اضافه کردیم و در ادامه درباره موفقیت ایران در دوبله صحبت کرد.

محمدرضا علیمردانی در برنامه فرمول یک

محمدرضا علیمردانی مهمان علی ضیا در فرمول یک

علی ضیا در ادامه صحبهایش به موردی اشاره کرد که برای اولین بار مطرح شد و آن صداپیشگی محمدرضا علیمردانی برای تختی در فیلم سینمایی تختی بود و محمدرضا علیمردانی در این خصوص گفت :باعث افتخار من بود و من به تهیه کننده این فیلم هم گفتم من هیچوقت دوست ندارم بگویم که صدای تختی برای خودش نبود و در هیچ فرش قرمزی هم شرکت ندارم چون تختی یک اسطوره بود و دوست نداشتم مردم بدانند صدایش برای شخص دیگری بود.

محمدرضا علیمردانی درباره فروش فیلم تختی در سینماها گفت :مافیای سینما علت عدم موفقیت فیلم تختی در فروش بود وگرنه مگه میشه آقا تختی نفروشد ، این فیلم فاخر بود و ما در چند دهه بعد به این فیلم خواهیم بالید و این فیلم ماندگار است.

محمدرضا علیمردانی در برنامه فرمول یک

محمدرضا علیمردانی مهمان فرمول یک شد

بازیگر سریال پایتخت درخصوص فاش شدن راز صداپیشگی اش در فیلم تختی گفت :الان چون اواخر اکران فیلم است من اجازه دادم که این موضوع مطرح شود وگرنه اصلا نمیخواستم مردم بدانند که من صداپیشه این شخصیت بزرگ بود. من بجای دو دوره از زندگی تختی صحبت کردم و به این موضوع افتخار میکنم.

ماجرای قهر محمدرضا علیمردانی با محسن تنابنده شایعه بود

علی ضیا در بخشی از صحبت هایش به قهر محمدرضا علیمردانی با محسن تنابنده اشاره کرد که با واکنش صریح آقای بازیگر مواجه شد و گفت :من و محسن دوستان قدیمی هستیم و هرگز این اتفاق بینمان نخواهد افتاد ، میخواهید همین الان شماره محسن را بگیرید ، محسن توی قلب من است و وقفه بین پایتخت 4 و 5 دلیل بازی نکردن من بود و اصلا ماجرایی در میان نبود و بهرام افشاری عزیز خیلی در پایتخت خوش درخشید و ماشاالله بهش.

محمدرضا علیمردانی مهمان برنامه فرمول یک

خوانندگی محمدرضا علیمردانی در فرمول یک

محمدرضا علیمردانی در ادامه صحبت هایش به خوانندگی و انتشار آلبومش اشاره کرد و با صداپیشگی چند شخصیت فضای متفاوتی را به برنامه بخشید.

بازدید : 1,693 بار
گفتگوی متفاوت محمدرضا علیمردانی در فرمول یک + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,430