منصور ضابطیان که با اجرای برنامه رادیو شب در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شده است اجرای این مراسم را با دعای تحویل سال آغاز کرد و این مراسم باشکوه را تحویل سال سینمای ایران قلمداد کرد.

آنچه در مراسم افتتاحیه جشنواره فجر 37 گذشت

مراسم افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر شب گذشته 9 بهمن 1397 حوالی ساعت 18 در پردیس تئاتر تهران آغاز شد. منصور ضابطیان اجرای مراسم افتتاحیه جشنواره فجر 37 را برعهده داشت و بعد از پخش سرود ملی و تلاوت قرآن عهده دار اجرای این مراسم بزرگ در سینمای ایران شد.حواشی و عکسهای مراسم افتتاحیه جشنواره فجر 37 در ایرناک حواشی و عکسهای مراسم افتتاحیه جشنواره فجر 37 در ایرناک

منصور ضابطیان که با اجرای برنامه رادیو شب در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شده است اجرای این مراسم را با دعای تحویل سال آغاز کرد و این مراسم باشکوه را تحویل سال سینمای ایران قلمداد کرد.

شرحی از مراسم افتتاحیه جشنواره فجر 37

ابراهیم داروغه زاده به رسم دیرینه جشنواره فجر اجرای افتتاحیه جشنواره فجر 37 را برعهده داشت و با سخنرانی مفصلی به اهمیت این مراسم مهم سینمایی پرداخت و آثار فاخر و فیلم های شاخص سینمای ایران بعد از انقلاب با آهنگی از محسن چاوشی فضای افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فجر را تغییر داد.

ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره فجر 37

ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره فجر 37

آرش معیریان ، احسان برآبادی و علی نیک رفتار به عنوان داوران مسابقه تبلیغات جشنواره فیلم فجر 97 روی سن آمدند و جوایز این بخش را به برگزیدگان اهدا کردند.

برندگان بخش تبلیغات سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به این شرح معرفی شدند و جوایزشان را از دست داوران این بخش جشنواره دریافت کردند.

حبیب مجیدی برای فیلم بمب یک عاشقانه سیمرغ بلورین بخش بهترین عکس را از آن خود کرد.

سیمرغ بلورین بهترین پوستر به طاها ذاکر برای فیلم کوپال تعلق گرقت.

روح الله موحدی برای گرگ بازی سیمرغ بلورین بهترین آنونس در جشنواره فیلم فجر 37 را از آن خود کرد.

بزرگداشت چهره های سرشناس سینما در افتتاحیه جشنواره فجر 37

بعد از پخش کلیپی از درگذشتگان سینما با قطعه ای از زنده یاد حسین پناهی و همایون شجریان مراسم نکوداشت چهره های سینمایی آغاز شد.

بزرگداشت عزیزالله حمیدنژاد در افتتاحیه جشنواره فجر 37

تقدیر از عزیزالله حمیدنژاد در افتتاحیه جشنواره فجر 37

عزیزالله حمیدنژاد کارگردان سریال بانوی عمارت یکی از چهره هایی بود که در افتتاحیه جشنواره فجر 37 از او تقدیر شد و با سخنرانی در این مراسم از زحمات همراهان و همسرش تشکر کرد و درباره سالها فعالیت در این حرفه گفت. علیرضا شجاع نوری و علیرضا تابش هم در این مراسم به صحبت درباره ویژگی ها عزیزالله حمید نژاد پرداختند.

نکوداشت آقای بازیگر در افتتاحیه جشنواره فجر 37

نکوداشت عزت الله انتظامی با حضور پسرش در افتتاحیه جشنواره فجر 37

مراسم نکوداشت عزت الله انتظامی با حضور پسرش مجید انتظامی و پخش کلیپی از آثار ماندگار آقای بازیگر برگزار شد .

تقدیر از ابرهیم حقیقی در افتتاحیه جشنواره فجر 37

تقدیر از ابراهیم حقیقی در افتتاحیه جشنواره فجر 37

ابراهیم حقیقی چهره دیگری از دنیای سینما بود که مراسم نکوداشت او در افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر برگزار شد . رسول صدرعاملی و آتیلا پسیانی چهره هایی بودند که به تمجید از ویژگی های هنری و شخصیت ابراهیم حقیقی در این مراسم پرداختند.

نکوداشت فاطمه معتمدآریا در افتتاحیه جشنواره فجر 37

بزرگداشت فاطمه معتمدآریا در افتتاحیه جشنواره فجر 37

فاطمه معتمدآریا سیمین سینمای ایران یکی دیگر از چهره هایی بود که در افتتاحیه جشنواره فجر 37 از او تقدیر شد. در ابتدای این مراسم فیلمی به مناسبت بزرگداشت فاطمه معتمدآریا پخش شد و در آن هنرمندان چون کمال تبریزی ، سیف الله صمدیان ، شبنم مقدمی ، پانته آ پناهی ها ، علیرضا آذرنگ ، بهرام دهقان ، همایون اسعدیان و احمد حامد همسر سیمین معتمدآریابه صحبت درباره ویژگی های شخصیتی او پرداختند و رضا کیانیان ، علیرضا رئیسیان و همایون اسعدیان برای بزرگداشت معتمدآریا روی صحنه آمدند و درباره این بانوی هنرمند گفتند.

مسعود کیمیایی و بهمن فرمان آرا در افتتاحیه جشنواره فجر 37

مسعود کیمیایی و بهمن فرمان آرا در افتتاحیه جشنواره فجر 37

مراسم بزرگداشت عباس گنجویی تدوینگر کشورمان با حضور مسعود کیمیایی و بهمن فرمان آرا برگزار شد.

بزرگداشت خسرو خسروشاهی در افتتاحیه جشنواره فجر 37

تقدیر از خسرو خسروشاهی در افتتاحیه جشنواره فجر 37

مراسم بزرگداشت خسرو خسروشاهی دوبلور کشورمان با حضور ناصر ممدوح ، منوچهر والی زاده و منوچهر اسماعیلی و صحبت هایی درباره هنر و شخصیت این هنرمند بزرگ برگزار شد.

منصور ضابطیان مجری افتتاحیه جشنواره فجر 37

منصور ضابطیان مجری افتتاحیه جشنواره فجر 37

مراسم افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با پخش کلیپی به مناسبت ایام فاطمیه با حضور هنرمندان زیادی که در این مراسم شرکت کردند به پایان رسید.

عکس مهرداد صدیقیان در افتتاحیه جشنواره فجر 37

مهرداد صدیقیان در افتتاحیه جشنواره فجر 37

مریم مومن ، پریناز ایزدیار ، شبنم مقدمی ، بهاره کیان افشار ، پژمان بازغی ، پولاد کیمیایی ، مجید مظفری ، ستاره پسیانی ، محمدرضا غفاری ، جواد رضویان ، مهرداد صدیقیان و هنرمندانی که پیش ترنامی از آنها آورده شد در افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشتند.

عکس شبنم مقدمی در افتتاحیه جشنواره فجر 37

شبنم مقدمی در افتتاحیه جشنواره فجر 37

عکس محمدرضا غفاری در افتتاحیه جشنواره فجر 37

محمدرضا غفاری در افتتاحیه جشنواره فجر 37

عکس پژمان بازغی در افتتاحیه جشنواره فجر 37

پژمان بازغی در افتتاحیه جشنواره فجر 37

  • تاریخ: چهارشنبه, 10 بهمن 1397
بازدید : 4,454 بار
حواشی و عکسهای مراسم افتتاحیه جشنواره فجر 37
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,040