ضبط نهمین فصل مسابقه خانه ما به بوشهر رسید و جاذبه های گردشگری جنوب کشور با مردم مهربانش را به تصویر میکشد.

بوشهر ایستگاه نهم مسابقه خانه ما

مسابقه خانه ما به کارگردانی احسان عمادی و امین کفاش زاده و تهیه کنندگی حسین افشار به نهمین فصل خود رسید و ضبط این فصل از این مسابقه در بوشهر خواهد بود.پخش فصل نهم مسابقه خانه ما از شبکه نسیم + عکس در ایرناک پخش فصل نهم مسابقه خانه ما از شبکه نسیم + عکس در ایرناک

پخش مسابقه خانه ما از شبکه نسیم

مسابقه خانه ما از شبکه نسیم

فصل نهم مسابقه خانه ما با حضور مردم خونگرم و مهربان بوشهر و نمایشی از جاذبه های گردشگری این منطقه ضبط خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی مسابقه خانه ما ، این برنامه با گذشت 8 فصل در شهرهای تهران ، اصفهان ، اهواز ، رشت ، تبریز ، شیراز و مشهد این بار به سواحل خلیج فارس رفته است و در بوشهر ساخته می شود.

فصل نهم مسابقه خانه ما در بوشهر

خانه ما یکی از مسابقه های پربیننده شبکه نسیم است که با رویکرد تغییر نحوه مصرف و صرفه جویی زندگی سه خانواده در طول یکماه را با هزینه ای اندک به چالش میکشد.

فصل هشتم مسابقه خانه ما این روزها در حال پخش از شبکه نسیم است و مخاطبان این برنامه میتوانند جمعه ها ساعت 19 به تماشای این مسابقه بنشینند و تکرار آن را روز شنبه ساعت 1 بامداد ، 9 صبح و 15 تماشا کنند.

مسابقه خانه ما به بوشهر رسید

عوامل ساخت مسابقه خانه ما عبارتند از :

کارگردان : سیداحسان عمادی و امین کفاش زاده ، تهیه کننده : حسین افشار ، طراح و مشاور کارگردان : حسام اسلامی ، مدیر تولید و برنامه ریز : محسن مرادی ، گروه فیلمبرداری : محمد رحیمی ، هادی داوودی ، علی اکبر عطایی و حسن ناحی ، صدابرداران : سیوان محمودی و علیرضا سمرقندی و کارگردان پشت صحنه : حامد وقاری ، محصول سازمان هنری رسانه ای اوج ، تهیه شده در استودیو نوبین.

مسابقه خانه ما در شیراز

مسابقه خانه ما در شیراز

پخش فصل هفتم مسابقه خانه ما

فصل هفتم مسابقه خانه ما روی آنتن میرود

مسابقه خانه ما در شیراز

  • تاریخ: سه شنبه, 24 دی 1398
بازدید : 3,013 بار
پخش فصل نهم مسابقه خانه ما از شبکه نسیم + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,360