فصل هفتم مسابقه خانه ما تا چند روز دیگر روی آنتن شبکه نسیم میرود تا با مردمان خوب شیراز مهمان خانه های مخاطبان این مسابقه شود.

زمان پخش مسابقه خانه ما از شبکه نسیم

شبکه نسیم یکی از شبکه هایی است که برنامه های متنوعی را روی آنتن میبرد و مخاطبان زیادی دارد. مسابقه خانه ما به کارگردانی احسان عمادی و امین کفاش زاده یکی از مسابقه های جذاب است که تابحال شش فصل موفق را پشت سر گذاشت.پخش فصل هفتم مسابقه خانه ما از شبکه نسیم + عکس در ایرناک پخش فصل هفتم مسابقه خانه ما از شبکه نسیم + عکس در ایرناک

فصل هفتم مسابقه خانه ما تا چند روز دیگر روی آنتن شبکه نسیم میرود تا با مردمان خوب شیراز مهمان خانه های مخاطبان این مسابقه شود.

پخش فصل هفتم مسابقه خانه ما از شیراز

مسابقه خانه ما بعد از پشت سر گذاشتن شش فصل موفق و ضبط برنامه در شهرهای مختلف در هفتمین فصل خود به شهر شیراز رسید و زمان پخش هفتمین فصل این برنامه مشخص شد.

مسابقه خانه ما در شیراز

ضبط فصل هفتم مسابقه خانه ما در شیراز

فصل هفتم مسابقه خانه ما از پنجشنبه 30 خردادماه 98 ساعت 21 با حضور خانواده هایی از شیراز روی آنتن شبکه نسیم میرود.

پخش فصل هفتم مسابقه خانه ما

مسابقه خانه ما روی آنتن شبکه نسیم میرود

این مسابقه پرمخاطب از این پس هر پنجشنبه ساعت 21 از شبکه نسیم پخش میشود و فصل هفتم این مسابقه با حضور خانواده هایی از شیراز در 10 قسمت روی آنتن شبکه نسیم میرود.

پخش مسابقه خانه ما از شبکه نسیم

پخش فصل هفتم مسابقه خانه ما از شبکه نسیم

مسابقه خانه ما در فصل های گذشته در شهرهایی چون تهران ، اصفهان ، اهواز ، رشت و تبریز ضبط شد و توانست نظرات مثبت زیادی از سوی مخاطبان این برنامه دریافت کند و فصل هفتم این مسابقه در شیراز و با حضور مردمان خونگرم این شهر ضبط شد و فصل هشتم مسابقه خانه ما در شهر مشهد ضبط میشود.

فصل هفتم مسابقه خانه ما روی آنتن میرود

مسابقه خانه ما به زودی روی آنتن شبکه نسیم

  • تاریخ: شنبه, 25 خرداد 1398
بازدید : 1,913 بار
پخش فصل هفتم مسابقه خانه ما از شبکه نسیم + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,770
بستن