مهدی سلطانی بازیگر سریال پدر صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس و خبری از بازی در فیلم سهراب سپهری به روز کرد.

مهدی سلطانی بازیگر سهراب سپهری شد

اگر بخواهیم از میان چهره های محبوب سینما و تلویزیون به چند هنرمند اشاره کنیم باید نامی از مهدی سلطانی بازیگر سریال مادرانه ، شهرزاد و پدر ببریم. اردلان تمجید سریال مادرانه ، هاشم خان دماوندی سریال شهرزاد با بازی در نقش حاج علی در سریال پدر بیش از پیش در میان هوادارانش محبوب شد.نقش متفاوت مهدی سلطانی در فیلم رویای سهراب + عکس در ایرناکنقش متفاوت مهدی سلطانی در فیلم رویای سهراب + عکس در ایرناک

مهدی سلطانی که به تازگی بازی در سریال پدر را به اتمام رسانده است بازیگر فیلم سینمایی سهراب سپهری شد.

بازی مهدی سلطانی در فیلم سهراب سپهری

مهدی سلطانی در فیلم سهراب سپهری

مهدی سلطانی در فیلم رویای سهراب

مهدی سلطانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :

سلام دوستان. این روزها در شهر زیبا وبا اصالت کاشان مشغول فیلمبرداری فیلم سینمایی هستیم به کارگردانی علی قویتن به اسم “رویای سهراب”. این فیلم درباره شاعر محبوب معاصر سهراب سپهری است. اولین بار است که به کاشان سفر می کنم؛ شهری که بسیار بهتر از تصورات من بود و مردمش از خود شهر دوست داشتنی تر. مواظب خودتون باشید.

مهدی سلطانی در سریال پدر

لعیا زنگنه و مهدی سلطانی در سریال پدر

مهدی سلطانی به تازگی بازی در سریال پدر به نویسندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی را به اتمام رسانده است. نقش حاجی علی در سریال پدر یکی از ماندگارترین نقش های مهدی سلطانی بود که به معنای واقعی کلمه پدر را توصیف کرد.

مهدی سلطانی در کنار سینا مهراد و ریحانه پارسا

مهدی سلطانی در هجدهمین جشن حافظ

مهدی سلطانی در هجدهمین جشن دنیا تصویر یا همان جشن حافظ تندیس بهترین بازیگر مرد درام تلویزیون را از دستان سینا مهراد و ریحانه پارسا بازیگران سریال پدر دریافت کرد.

سریال شهرزاد با بازی مهدی سلطانی

مهدی سلطانی در سریال شهرزاد

یکی دیگر از محبوب ترین نقش های مهدی سلطانی بازی او در سریال شهرزاد در نقش هاشم دماوندی بود . این هنرمند کشورمان در سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی در نقش پدر مصطفی زمانی با نقش فرهاد و پدر همسر ترانه علیدوستی با نقش شهرزاد جلوی دوربین رفت.

بازی متفاوت مهدی سلطانی در سریال پدر

مهدی سلطانی در سریال پدر

  • تاریخ: یکشنبه, 11 شهریور 1397
نقش متفاوت مهدی سلطانی در فیلم رویای سهراب + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,930