مدیر فعلی گروه فیلم و سریال شبکه یک گفت با مهران مدیری مذاکره هایی شده بود حتی با رضا عطاران برای کاری مذاکره شده بود، آقای حسن فتحی هم قرار بود کاری را پیش ببرد اما درگیر شبکه نمایش خانگی شد.

بازگشت مهران مدیری و رضا عطاران به تلویزیون؟

مدیر فعلی گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما و قائم مقام سابق سیمافیلم در برنامه سلام صبح بخیر که صبح امروز 19 مرداد ماه پخش شد درباره سریال های در مرحله تولید سیما توضیحاتی ارائه کرد.بازگشت مهران مدیری و رضا عطاران به تلویزیون؟ در ایرناکبازگشت مهران مدیری و رضا عطاران به تلویزیون؟ در ایرناک

نسخه سینمایی پایتخت

غلامرضا الماسی در خصوص نسخه سینمایی سریال پایتخت که تا کنون چندین بار درباره آن صحبت شده است گفت : این درخواست طبیعتا از طرف عوامل رخ داده اما مجوز باید از سمت سازمان صدا و سیما باشد که فعلا صحبت هایی شده است و معلوم نیست در آینده نزدیک این اتفاق رخ دهد.

الماسی درباره سریال های در مرحله تولید سیما بیان کرد که 83 سریال در مراحل مختلف تولید قرار دارد.

مهران مدیری و رضا عطاران

وی همچنین به بازیگرانی مثل هوتن شکیبا اشاره کرد و افزود : در کار «لیسانسه ها» هوتن شکیبا اگرچه تئاتری هم بوده است اما در تلویزیون فعالیت کرد و بعد هم به سینما رفت. با این حال منعی در تلویزیون وجود ندارد و کسی که در چارچوب کشور باشد هم در سینما و هم در تلویزیون می تواند کار کند.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما گفت : هزینه های سینما با توجه به فروش با تلویزیون متفاوت است بنابراین هرکسی به تلویزیون می آید با هزینه های این مدیوم کار می کند و شبکه نمایش خانگی هم می تواند گاهی این نظم را به هم بزند.

الماسی به پر بودن باکس پخش شبکه های یک و سه تا پایان سال ور سریال هایی که در مرحله تولید قرار دارند گفت : شبکه یک سریال های محکومین 2 ، 87 متر ، مروارید های خلیج فارس و ترور خاموش را در دستور کار دارد که سریال ترور خاموش پس از اتمام سریال بوی باران که هماکنوندرحال پخش می باشد به روی آنتن می رود و امیدواریم سریال 87 متر به کارگردانی کیانوش عیاری نیز تا آخر سال پخش شود.

مدیر سابق فیلم و سریال شبکه سه سیما در ادامه این گفت و گوی تلویزیونی افزود : 83 سریال نمایشی داریم که از این میان آنها سه کار الف ویژه از سریال سلمان داوود میرباقری تا سریال موسی شورجه وجود دارد که در پیش تولید هستند.

بازگشت مهران مدیری به تلویزیون

وی در بخش دیگر از صحبت های خود در برنامه سلام صبح بخیر درباره چهره هایی که از تلویزیون رفته اند اظهار کرد : مجموع دوستانی که از تلویزیون به سینما کوچ کرده اند و یا بخواهند بازگردند باید در چارچوب مالی و قواعد سازمان کار کنند و هیچ مانعی وجود ندارد.

الماسی در پایان تاکید کرد : با مهران مدیری مذاکره هایی شده بود حتی با رضا عطاران برای کاری مذاکره شده بود ، آقای حسن فتحی هم قرار بود کاری را پیش ببرد اما درگیر شبکه نمایش خانگی شد. همه این آدم ها ظرفیت های تلویزیون ما هستند و سعی می کنیم از آنها استفاده کنیم.

  • تاریخ: شنبه, 19 مرداد 1398
بازگشت مهران مدیری و رضا عطاران به تلویزیون؟
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,040