مونا فائزپور که پیشتر در زمینه مدلینگ هم فعالیت داشت این روزها با نمایش حکم در کنار بازیگران جوان روی صحنه تئاتر رفت و به بازی در نقشی متفاوت پرداخت.

مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر روی صحنه تئاتر

مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت است که به تازگی روی صحنه تئاتر رفته است و با نمایش حکم مهمان پردیس تئاتر شهرزاد است.مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر روی صحنه تئاتر + عکس در ایرناکمونا فائزپور همسر احمد مهرانفر روی صحنه تئاتر + عکس در ایرناک

این بانوی هنرمند که پیشتر در زمینه مدلینگ هم فعالیت داشت این روزها با نمایش حکم در کنار بازیگران جوان روی صحنه تئاتر رفت و به بازی در نقشی متفاوت پرداخت.

عکس هایی از بازی همسر احمد مهرانفر در نمایش حکم

مونا فائزپور صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی از بازی در نمایش حکم به روز کرد.

مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر در صحنه تئاتر

مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر در نمایش حکم

همسر احمد مهرانفر با انتشار عکس هایی از نمایش حکم نوشت : لطفا ورق بزنید ، عکسهای از اجرای نمایش حکم هر روز ساعت ٢١ : ١٥ در پردیس تئاتر شهرزاد....

مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر در نمایش حکم

عکسی از بازی مونا فائزپور در نمایش حکم

مونا فائزپور در نمایش حکم با بازیگرانی چون کاوه آهنگر ، روژینا ابراهیمی ، حسن اسدی ، ترلان پروانه ، سعید سالمی ، نیما سلمانی فر ، بهنام شرفی ، محمد هادی عطایی ، آذین فهیمی ، حامد مقدم و حسین میلانی همبازی بود.

مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر در صحنه تئاتر

مونا فائزپور در کنار بازیگران نمایش حکم

نمایش حکم به کارگردانی مسعود ترابی و تهیه کنندگی مهدی کمال پور این روزها در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفت و مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر یکی از بازیگران آن است.

عکسی از پوستر نمایش حکم

پوستر نمایش حکم با بازی مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر

مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر روی صحنه تئاتر + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,120