سریال محکومین 2 به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و تهیه کنندگی بهروز مفید سریال جدید شبکه یک سیما است که در چندین اپیزود و با حضور بازیگران زیادی جلوی دوربین رفت.

هنرنمایی ناصر هاشمی در سریال محکومین 2

سریال محکومین 2 به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و تهیه کنندگی بهروز مفید سریال جدید شبکه یک سیما است که در چندین اپیزود و با حضور بازیگران زیادی جلوی دوربین رفت.هنرنمایی ناصر هاشمی در سریال محکومین 2 + عکس در ایرناک هنرنمایی ناصر هاشمی در سریال محکومین 2 + عکس در ایرناک

ناصر هاشمی بازیگر سریال پدرسالار و مجموعه سمندون به عنوان بازیگر جدید به جمع بازیگران سریال محکومین 2 پیوست.

اپیزود جدید سریال محکومین2 با بازی ناصر هاشمی

اپیزود جدید سریال محکومین 2 با حضور بازیگرانی جدید جلوی دوربین رفت. ناصر هاشمی به عنوان بازیگر جدید به جمع بازیگران این سریال پیوست و همبازی دیگر چهره های این سریال شد.

ناصر هاشمی در سریال محکومین 2

عکسی از بازی ناصر هاشمی در سریال محکومین 2

محکومین سریالی درباره مجازات جایگزین است که با داستان هایی مختلف با محوریت جایگزینی برای زندان برای مجرمین جلوی دوبین رفت و طلاق یکی از موضوعات مهم در این سریال است.

اتابک نادری در سریال محکومین 2

بازی اتابک نادری در سریال محکومین 2

 

محکومین 2 سریالی برای شبکه یک سیما است که در 40 اپیزود 50 دقیقه ای و حضور بازیگران سرشناس زیادی به زودی و پس از تکمیل شدن مراحل تصویربرداری و فنی آماده نمایش میشود.

علیرضا جعفری در سریال محکومین 2

نقش آفرینی علیرضا جعفری در سریال محکومین 2

ناصر هاشمی، بابک نوری، مسعود شامی ، فرناز زوفا ، بیژن بنفشه خواه ، کورش تهامی ، محمود جعفری ، حسین محب اهری،نگار عابدی ، محمد شیری ، علیرضا جعفری ، سیما تیرانداز، رابعه مدنی، شهره لرستانی ، اتابک اتابک نادری ، حمیده مقدسی ، حسین سلیمانی و ... بازیگران سریال محکومین 2 را تشکیل میدهند.

کوروش تهامی در سریال محکومین 2

بازی کوروش تهامی در سریال محکومین 2

 

بازدید : 1,033 بار
هنرنمایی ناصر هاشمی در سریال محکومین 2 + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,750