زمانی که چاوش سکته کرده بود و در بیمارستان بستری شد زنی به دیدار او آمد و خودش را افسانه همسر دوم چاوش معرفی کرد و داستان جدیدی را در این سریال آغاز کرد.

هنرنمایی ندا عقیقی در نقش همسر دوم چاوش در برادرجان

سریال برادرجان به کارگردانی محمدرضا آهنج و نویسندگی سعید نعمت الله یکی از سریال های پربیننده در ایام ماه مبارک رمضان در شبکه سه سیما است.ندا عقیقی در نقش همسر دوم چاوش در برادرجان + عکس در ایرناک ندا عقیقی در نقش همسر دوم چاوش در برادرجان + عکس در ایرناک

این سریال با محوریت حق الناس روایتی از داستانی را به تصویر میکشد که چاوش با بازی حسام منظور نقش برادر بزرگتر یک خانواده را در آن برعهده دارد. شب گذشته ماجرای این سریال با داستان جدیدی روبرو شد و پای همسر دوم چاوش هم در این سریال به میان آمد.

افسانه همسر دوم چاوش سریال برادرجان

چاوش قصه برادرجان یکی از محبوب ترین شخصیت های این سریال است که طبق آنچه که تا به اینجا این سریال دیده ایم حقی از کریم بوستان رفیق و شریک پدرش و شوهر خاله اش را ضایع کرده بود که با شهادت برادرش آراز این حق به صاحبش بازگشت اما دل مهتاب همسر محبوبش هنوز با او صاف نشده است.

مهتاب همسر چاوش قصه سریال برادرجان است که علاقه زیاد چاوش به او را در این سریال می بینید. شب گذشته در زمانی که چاوش سکته کرده بود و در بیمارستان بستری شد زنی به دیدار او آمد و خودش را افسانه همسر دوم چاوش معرفی کرد و داستان جدیدی را در این سریال آغاز کرد.

ندا عقیقی همسر دوم چاوش در سریال برادرجان

ندا عقیقی بازیگر نقش همسر دوم چاوش در سریال برادرجان

چاوش به بهانه بچه دار نشدن همسرش مهتاب با افسانه ازدواج کرد اما در سومین روز عقدشان از این کار پشیمان شد و افسانه را ترک کرد ، حالا افسانه قصد تلافی دارد و آبروی چاوش را نشانه گرفته است.

همسر دوم چاوش در سریال برادرجان

افسانه همسر دوم چاوش در سریال برادرجان

ندا عقیقی بازیگر نقش افسانه در سریال برادرجان است که فعالیت در دنیای هنر را با تئاتر از سال 89 آغاز کرد و برای اولین بار بازیگری در سینما را با فیلم دارکوب ساخته بهروز شعیبی آغاز کرد .

عکسی از ندا عقیقی در سریال عقیق

بازی ندا عقیقی در سریال عقیق

این بازیگر جوان در اولین تجربه تلویزیونی بازیگر سریال عقیق شد و در دومین سریال تلویزیونی اش با محمدرضا آهنج در سریال باردرجان همکاری کرد.

ندا عقیقی در سریال عقیق

ندا عقیقی بازیگر برادرجان در سریال عقیق

ندا عقیقی بازیگر سریال برادرجان

ندا عقیقی بازیگر سینما و تلویزیون

بازدید : 3,024 بار
ندا عقیقی در نقش همسر دوم چاوش در برادرجان + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,810