پخش سریال برادرجان در شبهای ماه مبارک رمضان از شبکه سه و بازی نسیم ادبی در نقش عاطفه در این سریال بهانه ای شد تا مروری بر ماندگارترین نقش های این بانوی هنرمند در تلویزیون داشته باشیم که در ادامه مشاهده میکنید.

نقشهای ماندگار نسیم ادبی در تلویزیون

نسیم ادبی از بازیگران با سابقه دنیای هنر است که با بازی در نقش حمیرا در سریال شهرزاد در میان مردم به شهرت و محبوبیت بیشتری دست یافت .نقشهای ماندگار نسیم ادبی در تلویزیون + عکس در ایرناکنقشهای ماندگار نسیم ادبی در تلویزیون + عکس در ایرناک

پخش سریال برادرجان در شبهای ماه مبارک رمضان از شبکه سه و بازی نسیم ادبی در نقش عاطفه در این سریال بهانه ای شد تا مروری بر ماندگارترین نقش های این بانوی هنرمند در تلویزیون داشته باشیم که در ادامه مشاهده میکنید.

پربیننده سریال های نسیم ادبی

سریال شهرزاد یکی از پربیننده ترین سریال های نسیم ادبی بود که در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و با استقبال ویژه ای از سوی مخاطبان روبرو گردید.

بازی نسیم ادبی در سریال شهرزاد

نسیم ادبی در سریال شهرزاد

بازی نسیم ادبی در سریال برادرجان به کارگردانی محمدرضا آهنج که این شبها از شبکه سه سیما در حال پخش است یکی از بازی های ماندگار او در تلویزیون است.

نسیم ادبی در سریال ماه رمضانی برادرجان

بازی نسیم ادبی در سریال برادرجان

نسیم ادبی در این سریال در نقش خواهر چاوش (حسام منظور ) ، حنیف (کامران تفتی ) و آراز با بازی سجاد افشاریان را ایفا میکند که در دفاع از حقوق برادرانش تا پای جان ایستاده است.

نسیم ادبی  ،  حسام منظور و سجاد افشاریان در برادرجان

نسیم ادبی در کنار حسام منظور و سجاد افشاریان در برادرجان

نسیم ادبی پیش از بازی در سریال برادرجان ایفاگر نقشی در سریال عقیق به کارگردانی بهرنگ توفیقی بود که بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و از او به عنوان یکی از بهترین بازیگران این سریال یاد میشود.

نسیم ادبی در سریال عقیق

عکسی از بازی نسیم ادبی در سریال عقیق

یکی دیگر از سریال های به یادماندنی نسیم ادبی در تلویزیون سریال معمای شاه به کارگردانی محمدرضا ورزی است که در نقشی متفاوتی یکی از خواننده های قبل از انقلاب جلوی دوربین رفت و توانست به خوبی از عهده این نقش برآید.

نسیم ادبی بازیگر معمای شاه

نسیم ادبی بازیگر سینما و تلویزیون

از دیگر سریال های به یادماندنی نسیم ادبی میتوان به سریال حلقه سبز ، چک برگشتی ، در قصه ها زندگی میکنند ، استنطاق ، شب چراغ ، دوقلوها و برگ سبز اشاره کرد.

نقشهای ماندگار نسیم ادبی در تلویزیون + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 9,550