این سریال اولین تجربه همکاری نفیسه روشن با حسین سهیلی زاده در نمایش خانگی است که با حضور بازیگرانی سرشناس به زودی مهمان خانه های مخاطبان در نمایش خانگی میشود.

نفیسه روشن بازیگر جدید سریال مانکن

سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی اولین تجربه سریال سازی حسین سهیلی زاده در نمایش خانگی است که تا چند روز دیگر به نمایش خانگی می آید.نفیسه روشن بازیگر جدید سریال مانکن + عکس در ایرناک نفیسه روشن بازیگر جدید سریال مانکن + عکس در ایرناک

این سریال اولین تجربه همکاری نفیسه روشن با حسین سهیلی زاده در نمایش خانگی است که با حضور بازیگرانی سرشناس به زودی مهمان خانه های مخاطبان در نمایش خانگی میشود.

عکسی از نفیسه روشن در سریال مانکن

صفحه رسمی سریال مانکن تصویری از نفیسه روشن در این سریال را با هوادارانش به اشتراک گذاشت.

عکسی از نفیسه روشن در سریال مانکن

بازی نفیسه روشن در سریال مانکن

در صفحه رسمی این سریال با انتشار عکس نفیسه روشن آمده است: اولین همکاری نفیسه روشن و حسین سهیلی زاده، اولین حضور این دو هنرمند در یک سریال شبکه نمایش خانگی خواهد بود.

شبنم قلی خانی در سریال مانکن

گریم شبنم قلی خانی در سریال مانکن

اولین اثر حسین سهیلی زاده در شبکه نمایش خانگی هفته آخر مردادماه 98 توزیع خواهد شد.

امیرحسین آرمان و نازنین بیاتی در سریال مانکن

بازی امیرحسین آرمان و نازنین بیاتی در سریال مانکن

در خلاصه داستان سریال مانکن آمده است:کاوه و همتا رابطه عاشقانه ای را آغاز کرده اند، اما مشکلات اجتماعی و اقتصادی باعث می شود در این مسیر با چالش هایی مواجه شوند.

محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی و امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، بهشاد شریفیان، نفیسه روشن، علی فرهنگی،رابعه مدنی، پانته آ کی قبادی، بهزاد محسنی، بهزاد خلج،الهام پاوه نژاد، رضا توکلی ،همایون ارشادی، لیندا کیانی، شبنم قلی خانی ، محمد صادقی و عارفه معماریان بازیگران سریال مانکن را تشکیل میدهند.

لیندا کیانی در سریال مانکن

عکسی از لیندا کیانی در سریال مانکن

سریال شش قهرمان و نصفی جدیدترین تجربه تلویزیونی نفیسه روشن بود که نوروز 98 از شبکه پنج سیما پخش شد و پیش از آن هم نفیسه روشن با سریال بچه مهندس در تلویزیون حضور داشت.

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون

نفیسه روشن بازیگر سریال مانکن

  • تاریخ: چهارشنبه, 23 مرداد 1398
بازدید : 252 بار
نفیسه روشن بازیگر جدید سریال مانکن + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,950