این بازیگر و کارگردان جوان کشورمان که همیشه او را در غالب چنین نقش هایی در تلویزیون و سینما دیده ایم در اقدامی جالب حضوری متفاوت را در تلویزیون تجربه کرد.بهروز شعیبی با مناجات خوانی در یک برنامه ماه رمضانی به تلویزیون آمد.

نقشهای ماندگار بهروز شعیبی در تلویزیون و سایر فعالیت هایش

بهروز شعیبی را اغلب مخاطبان تلویزیون با سریال تنهایی لیلا و نقش محمد می شناسند. این بازیگر و کارگردان جوان کشورمان که همیشه او را در غالب چنین نقش هایی در تلویزیون و سینما دیده ایم در اقدامی جالب حضوری متفاوت را در تلویزیون تجربه کرد.نقشهای ماندگار بهروز شعیبی در تلویزیون + تصاویر در ایرناکنقشهای ماندگار بهروز شعیبی در تلویزیون + تصاویر در ایرناک

بهروز شعیبی با مناجات خوانی در یک برنامه ماه رمضانی به تلویزیون آمد.

مناجات خوانی بهروز شعیبی در تلویزیون

بهروز شعیبی صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی از حضور در یک برنامه ماه رمضانی و مناجات خوانی به روز کرد.

مناجات خوانی بهروز شعیبی

مناجات خوانی بهروز شعیبی در برنامه ماه رمضانی

بهروز شعیبی با انتشار این پست در اینستاگرامش نوشت : برنامه اختیاریه به تهیه کنندگی و اجرای دوست عزیزم سید مرتضی فاطمی با افتخار هرشب یک مناجات می خوانم

نویسنده متن ها مصطفی مسجدی ، هر روز قبل از افطار از شبکه پنج سیما .

بهروز شعیبی بازیگر و کارگردان کشورمان

بهروز شعیبی بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون

بهروز شعیبی کارگردانی فیلم هایی چون گلشیفته ، دارکوب ، آخرین روز سال ، سیانور ، پرده نشین ، دنیای بهتر ، دهلیز ، باغ آلوچه ، بالهای خوشبختی ، جامانده ، میان ماندن و رفتن ، پیش خواهد آمد را برعهده داشت .

بهروز شعیبی در تنهایی لیلا

بازی بهروز شعیبی در سریال تنهایی لیلا

بهروز شعیبی همچنین به عنوان بازیگر در فیلم هایی چون گیله وا ، سیانور ، تنهایی لیلا ، مهمان داریم ، مهرآباد ، کلاس سوم ب ، گزارش یک جشن ، طلا و مس ، دم صبح ، گفتگو با سایه ها ، قصه های یک زندگی - گرداب ، پسران مهتاب ، پرونده های مجهول ، سریال گمگشته ، آژانس شیشه ای ، بازگشت پرستوها و نامه های خیس حضور داشت.

بهروز شعیبی و نگار جواهریان در فیلم طلا و مس

نگار جواهریان و بهروز شعیبی در فیلم طلا و مس

این مطلب مفید بود؟
نقشهای ماندگار بهروز شعیبی در تلویزیون + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,290