به بهانه اکران پرفروش فیلم سینمایی کاتیوشا نگاهی به نقش های متعدد احمد مهرانفر از بازی در سریال پایتخت و نقش ارسطو تا فیلم کاتیوشا و خجالت نکش داشته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

متفاوت ترین نقش های احمد مهرانفر در تلویزیون و سینما

احمد مهرانفر همان ارسطوی پرطرفدار سریال پایتخت این روزها با اکران یک فیلم سینمایی روی پرده سینماها خوش درخشیده است. این بازیگر کشورمان که تجربه گریم های متعدد را در کارنامه هنری اش دارد در فیلم سینمایی کاتیوشا ساخته علی عطشانی با گریمی متفاوت تر از نقش های قبلی اش جلوی دوربین رفت.نقشهای ماندگار احمد مهرانفر در سینما و تلویزیون + تصاویر در ایرناکنقشهای ماندگار احمد مهرانفر در سینما و تلویزیون + تصاویر در ایرناک

به بهانه اکران فیلم سینماییی کاتیوشا و فروش خوب این فیلم در سینماهای کشور نگاهی به گریم ها و نقش های احمد مهرانفر داشته ایم که قطعا برایتان جالب خواهد بود.

احمد مهرانفر با گریم ها و نقش هایی متفاوت

همه ما احمد مهرانفر را بانقش ارسطو در سریال پایتخت میشناسیم . شخصیت محبوب و پرطرفدار سریال پایتخت اولین بار در سال 89 با پایتخت 1 و با شخصیت ارسطو به مخاطبان تلویزیون معرفی شد و تا پنجمین فصل این سریال چیزی از محبوبیت شخصیتش کاسته نشد.

احمد مهرانفر در سریال پایتخت

اولین فصل سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم سال 89 از شبکه یک سیما پخش شد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. ارسطو با بازی احمد مهرانفر یکی از شخصیت های سریال پایتخت است که در کنار نقی معمولی با بازی محسن تنابنده زوج هنری فوق العاده ای را تشکیل داده است.

احمد مهرانفر

سریال پایتخت با بازی احمد مهرانفر

احمد مهرانفر در سریال پایتخت با بازیگرانی چون محسن تنابنده ، علیرضا خمسه ، ریما رامین فر ، نسرین نصرتی و هومن حاجی عبداللهی همبازی بود.


احمد مهرانفر در سریال علی البدل

سریال علی البدل به کارگردانی سیروس مقدم و طرحی از محسن تنابنده یکی دیگر از نقش های مورد توجه احمد مهرانفر بود که با گریمی جدید همراه شد.

احمد مهرانفر

سریال علی البدل با بازی احمد مهرانفر

احمد مهرانفر در سریال علی البدل ایفاگر نقش علی البدل رئیس دوم شورای روستا بود و با بازیگرانی چون محسن تنابنده ، هادی کاظمی ، مهدی فخیم زاده و هومن حاجی عبداللهی همبازی بود.


احمد مهرانفر در کاتیوشا

احمد مهرانفر یکی از متفاوت ترین گریم و نقش هایش را در فیلم سینمایی کاتیوشا تجربه کرد. کاتیوشا به کارگردانی علی عطشانی این روزها روی پرده سینما است و توانسته به فروش خوبی دست یابد.

احمد مهرانفر

گریم احمد مهرانفر در فیلم کاتیوشا

احمد مهرانفر در فیلم سینمایی کاتیوشا با بازیگرانی چون هادی حجازی فر ، لیلا اوتادی ، بیژن بنفشه خواه ، سیما تیرانداز ، لیندا کیانی و ارژنگ امیرفضلی همبازی است.


احمد مهرانفر در خجالت نکش

احمد مهرانفر در فیلم سینمایی خجالت نکش تجربه متفاوت دیگری کسب کرد و با نقشی متفاوت جلوی دوربین رفت. خجالت نکش به کارگردانی رضا مقصودی روایتگر داستان بچه دار شدن یک زن و شوهر مسن است.

احمد مهرانفر

فیلم خجالت نکش با بازی احمد مهرانفر

احمد مهرانفر در فیلم سینمایی خجالت نکش با شبنم مقدمی ، لیندا کیانی ، سام درخشانی ، الناز حبیبی و شهره لرستانی همبازی بود.


احمد مهرانفر در ماجرای نیمروز

احمد مهرانفر بازیگری که در اغلب آثار طنز ایفای نقش کرده است در فیلم ماجرای نیمروز با گریم و نقشی متفاوت جلوی دوربین رفت. ماجرای نیمروز به کارگردانی محمدحسین مهدویان ساخته شد.

احمد مهرانفر

فیلم ماجرای نیمروز با بازی احمد مهرانفر

احمد مهرانفر در فیلم ماجرای نیمروز که به ترورهای سال 60 به دست مجاهدین می پردازد با بازیگرانی چون مهرداد صدیقیان ، هادی حجازی فر ، جواد عزتی ، لیندا کیانی و حسین مهری همبازی بود.


احمد مهرانفر در ایران برگر

احمد مهرانفر بازیگر طناز کشورمان در فیلم سینمایی ایران برگر با گریمی جدید به ایاف ینقش در کنار محسن تنابنده پرداخت. ایران برگر به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی روی پرده سینماها رفت.

احمد مهرانفر

فیلم ایران برگر با بازی احمد مهرانفر

احمد مهرانفر در فیلم سینمایی ایران برگر با بازیگرانی چون محسن تنابنده ، علی نصیریان ، سحر جعفری جوزانی ، نیوشا ضیغمی ، حمید گودرزی و محمدرضا هدایتی همبازی بود.


احمد مهرانفر در راه رفتن روی سیم

احمد مهرانفر در فیلم سینمایی راه رفتن روی سیم به کارگردانی احمدرضا معتمدی با چهره دیگری جلوی دوربین رفت و روایتگر داستانی متفاوت شد.

احمد مهرانفر

فیلم راه رفتن روی سیم با بازی احمد مهرانفر

احمد مهرانفر در فیلم راه رفتن روی سیم با داستان رویای یک گروه موسیقی زیرزمینی برای برگزاری کنسرت در خارج از کشور با بازیگرانی چون اندیشه فولادوند ، هومن برق نورد و حامد کمیلی همبازی بود.

نقشهای ماندگار احمد مهرانفر در سینما و تلویزیون + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,350