پیمان معادی بازیگر و کارگردان کشورمان با انتشار پستی به خبر بازی در نقش قاتل عنکبوتی واکنش نشان داد.

پیمان معادی در نقش قاتل عنکبوتی بازی می کند؟

پیمان معادی بازیگری که در جدیدترین تجربه سینمایی اش جلوی دوربین فیلم متری شی و نیم سعید روستایی رفت و نقش آفرینی موفقی را تجربه کرد یکی از چهره های نام آشنای سینما است که از اولین تجربه بازیگری اش چیزی حدود 20 سال میگذرد.پیمان معادی در نقش قاتل عنکبوتی بازی می کند؟ + عکس در ایرناک پیمان معادی در نقش قاتل عنکبوتی بازی می کند؟ + عکس در ایرناک

هفته گذشته خبرهایی از بازی پیمان معادی در نقش قاتل عنکبوتی در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد که با واکنش این بازیگر کشورمان روبرو شد.

آیا پیمان معادی بازیگر قاتل عنکبوتی میشود

پیمان معادی بازیگر و کارگردان کشورمان با انتشار پستی به خبر بازی در نقش قاتل عنکبوتی واکنش نشان داد.

 پیمان معادی قاتل عنکبوتی نمیشود

تکذیبیه پیمان معادی برای بازی در نقش قاتل عنکبوتی

پیمان معادی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت : چند وقتیه که نمیدونم چرا یه خبر بی اساس و کذب مبنی بر قصد من برای بازی در نقش قاتل عنکبوتی در فضاهای مجازی منتشر میشه.

دوست داشتم رسما اعلام کنم که اصلا چنین چیزی نیست و من به هیچ وجه قصد بازی در چنین نقشی رو ندارم. در ضمن برای هر کدام از همکاران محترم خودم که احیانا قرار است این فیلم را بسازند یا اسامی درجه یکی که در همین فضاهای مجازی خوانده ام که قرار است این نقش را بازی کنند از صمیم قلب ارزوی موفقیت میکنم...

خبر بازی پیمان معادی در نقش قاتل عنکبوتی در هفته گذشته منتشر شد اما چند روز بعد محسن تنابنده به عنوان بازیگر نقش اصلی فیلم عنکبوت معرفی شد و همین موضوع در میان برخی از مردم این باور را شکل داد که محسن تنابنده و پیمان معادی در این فیلم سینمایی همبازی خواهند بود.

محسن تنابنده بازیگر فیلم عنکبوت شد

محسن تنابنده قاتل عنکبوتی میشود

ابراهیم ایرج زاد کارگردان جوانی که تجربه موفقی چون تابستان داغ را در کارنامه هنری اش دارد به زودی با فیلم عنکبوت به سینماها می آید و محسن تنابنده به عنوان تنها بازیگری که قراردادش در این فیلم یعنی قاتل عنکبوتی ثبت شده است ، معرفی شد.

عکسی از پیمان معادی در فیلم متری شیش و نیم

بازی پیمان معادی در فیلم متری شیش و نیم

پیمان معادی در جدیدترین تجربه بازیگری اش جلوی دوربین فیلم متری شیش و نیم رفت و بازی قابل توجهی را در این فیلم به نمایش گذاشت.

لیلا حاتمی و پیمان معادی در فیلم بمب یک عاشقانه

بازی لیلا حاتمی و پیمان معادی در فیلم بمب یک عاشقانه

فیلم بمب یک عاشقانه آخرین فیلم سینمایی پیمان معادی است که این هنرمند کشورمان علاوه بر بازیگر به عنوان نویسنده ، کارگردان و تهیه کننده در این فیلم حضور دارد.

بازدید : 1,275 بار
پیمان معادی در نقش قاتل عنکبوتی بازی می کند؟ + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,910
بستن