آزاده زارعی بازیگر جوان سینما و تلویزیون است که همه مخاطبان تلویزیون او را نقش باران در سریال آوای باران می شناسند. به بهانه سالروز تولد این بازیگر جوان مروری بر نقش های ماندگار او در سینما و تلویزیون داشته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

نقش های ماندگار آزاده زارعی در سینما و تلویزیون

امروز 10 خرداد همزمان با سالروز تولد آزاده زارعی بازیگر سریال آوای باران و فیلم آمین خواهیم گفت است. این بانوی هنرمند 10 خرداد 1368 در اصفهان متولد شد.نقش های ماندگار آزاده زارعی در سینما و تلویزیون + عکس در ایرناکنقش های ماندگار آزاده زارعی در سینما و تلویزیون + عکس در ایرناک

آزاده زارعی بازیگر جوان سینما و تلویزیون است که همه مخاطبان تلویزیون او را نقش باران در سریال آوای باران می شناسند. به بهانه سالروز تولد این بازیگر جوان مروری بر نقش های ماندگار او در سینما و تلویزیون داشته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

مروری بر نقش های ماندگار آزاده زارعی

آزاده زارعی امروز 10 خرداد تولد 30 سالگی اش را جشن میگیرد و به ورود به دهه سوم زندگی تجربیات جدیدی کسب میکند. در سالروز تولد این بازیگر جوان نگاهی به کارنامه هنری او داشته ایم و مروری بر ماندگارترین نقش هایش کرده ایم.

جشن تولد آزاده زارعی

آزاده زارعی بازیگر آوای باران 30 ساله شد

آزاده زارعی در حوزه سینما تحصیل کرد و اولین بار با بازی در نقشی متفاوت به دنیای سینما معرفی شد. بازی در نقش متفاوت اصغر فرشته در فیلم آمین خواهیم گفت سامان سالور در سال 89 چهره متفاوتی از او را به دنیای سینما معرفی کرد.

گریم و نقش قابل توجه آزاده زارعی در فیلم آمین خواهیم گفت از او چهره شناخته شده ای در سینما ساخت و در اولین تجربه بازیگری اش توانست خوب ظاهر شود و از پس نقشش برآمد. گریم آزاده زارعی در نقش اصغر فرشته از متفاوت ترین گریم های این بانوی بازیگر بود.

آزاده زارعی در فیلم آمین خواهیم گفت

گریم و بازی آزاده زارعی در فیلم آمین خواهیم گفت

آزاده زارعی بعد از بازی در این نقش در فیلم های دیگری چون اکباتان و عملیات مهدکودک جلوی دوربین رفت اما نقطه عطف بازیگری او مربوط به سریال آوای باران است.

بازی آزاده زارعی در سریال آوای باران

آزاده زارعی بازیگر سریال آوای باران

سال 92 آزاده زارعی از سوی حسین سهیلی زاده برای بازی در نقشی محوری و متفاوت باران در سریال آوای باران انتخاب شد و با بازی در این نقش به چهره ای شناخته شده در تلویزیون تبدیل شد.

آزاده زارعی بازیگر سریال آوای باران

آزاده زارعی بازیگر نقش باران در سریال آوای باران

بازی در نقش باران ، دختری که با گم شدن در دوران کودکی سر از یک گروه تکدی گری درآورد آنقدر با آزاده زارعی عجیب شد و برای مخاطبان این سریال باورپذیر بود که تا سالها این بازیگر جوان با این نقش شناخته میشد.

آزاده زارعی در فیلم هایلایت

بازی آزاده زارعی در فیلم سینمایی هایلایت

آزاده زارعی بعد از بازی در سریال آوای باران در فیلم هایی چون مهر طوبی و هایلایت پرداخت و برای اولین بار به بازی در سریال سالهای دور از خانه در نمایش خانگی پرداخت تا بتواند تجربه ای متفاوت را هم در دنیای نمایش خانگی کسب کند.

نقش های ماندگار آزاده زارعی در سینما و تلویزیون + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,570