تهیه کننده «هم سرایی» از تولید این سریال برای پخش در نوروز ۹۷ و در قسمت های ۲۵ دقیقه ای سخن گفت.

محمدرضا وکیلی طباطبایی تهیه کننده «هم سرایی» درباره این سریال که این روزها در حال تولید است ، گفت : سریال «هم سرایی» یک اثر ۵۲ قسمتی است که هر قسمت ۲۵ دقیقه دارد و در طول کار بازیگران زیادی به عنوان مهمان اضافه می شوند.«هم سرایی» نوروز ۹۷ می آید در ایرناک«هم سرایی» نوروز ۹۷ می آید در ایرناک

وی ادامه داد : این سریال زیرمجموعه گروه اجتماعی شبکه سه است و سوژه ای اجتماعی دارد. ما در این کار به محوریت خانواده و پایبندی به اصول اخلاقی در خانواده توجه نشان می دهیم.

وکیلی اظهار کرد : تصویربرداری این سریال حدود سه ماه طول می کشد و چون ماجراهای قصه در شب عید رخ می دهد و قرار است نوروز ۹۷ پخش شود ما سعی می کنیم در حدود سه ماه تصویربرداری کار را تمام کنیم.

این تهیه کننده درباره دیگر جزییات این سریال اظهار کرد : تاکنون بخش زیادی از فیلمنامه این سریال نوشته شده و همچنین لوکیشن های مختلفی از جمله سفره خانه ، قهوه خانه ، خانه های شخصیت های سریال و... را داریم.

وی در پایان درباره اینکه چرا این مجموعه در قسمت های ۲۵ دقیقه ای به تولید می رسد ، یادآور شد : اکنون در دنیا سریال های ۲۰ دقیقه ای بسیاری تولید می شود و بارها هم روی آنتن رفته و مخاطب تماشایشان می کند. من فکر می کنم اگر ما هم به سمت سریال های ۲۰ تا ۲۵ دقیقه ای برویم نه داستان لوث می شود و نه مخاطب خسته می شود.

تاکنون حضور افرادی چون امیر غفارمنش ، شراره رخام ، نعیمه نظام دوست به عنوان بازیگر در این سریال قطعی شده است.


تاریخ : 96/11/04

mehr

«هم سرایی» نوروز ۹۷ می آید
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,680