با اتمام مرحله نیمه نهایی بسیاری از مخاطبان این برنامه گمان میکردند که تا روز فینال خبری از ادامه پخش عصر جدید نخواهد بود اما این برنامه شب گذشته با روایتی متفاوت از داستان زندگی پارسا خائف روی آنتن رفت.

داستان زندگی پارسا خائف در برنامه عصرجدید

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی شب گذشته با داستانی متفاوت روی آنتن شبکه سه سیما رفت. با اتمام مرحله نیمه نهایی بسیاری از مخاطبان این برنامه گمان میکردند که تا روز فینال خبری از ادامه پخش عصر جدید نخواهد بود اما این برنامه شب گذشته با روایتی متفاوت از داستان زندگی پارسا خائف روی آنتن رفت.داستان زندگی پارسا خائف در برنامه عصرجدید + عکس در ایرناک داستان زندگی پارسا خائف در برنامه عصرجدید + عکس در ایرناک

داستان تولد یک ستاره در عصر جدید

با معرفی پنج فینالیست نهایی عصر جدید تا زمان برگزاری فینال این مسابقه بزرگ استعدادیابی باشگاه مهارت برای این فینالیست ها برگزار میشود و پخش برنامه عصر جدید تا روز فینال همچنان ادامه دارد.

پارسا خائف خواننده برنامه عصر جدید

اجرای پارسا خائف در برنامه عصر جدید

شب گذشته برنامه عصر جدید با داستانی از زندگی پارسا خائف پسر خواننده عصر جدید روی آنتن رفت.

پارسا خائف خواننده برنامه عصر جدید

عکسی از اجرای پارسا خائف خواننده برنامه عصر جدید

در مستند زندگی پارسا خائف محل زندگی ، خانواده ، مدرسه و همه مسائلی که در رشد پارسا تاثیرگذار بود و راه را برای رسیدنش به این مرحله هموار کرد به نمایش گذاشته شد.

پارسا خائف پسر خواننده برنامه عصر جدید

پارسا خائف خواننده برنامه عصر جدید

در این مستند از داستان تولد یک ستاه در عصر جدید داوران برنامه به تعریف و تمجید از پارسا پرداختند و از تلاشش برای رسیدن به مرحله فینال صحبت کردند.

برنامه عصر جدید تا فینال روی آنتن می ماند

ادامه پخش برنامه عصر جدید تا فینال

پخش برنامه عصر جدید با نمایش قسمت هایی از باشگاه مهارت فینالیست ها ، صحبت های داوران و گفتگو با شرکت کننده ها طبق روال قبلی پخش یکشنبه، دوشنبه و پنج شنبه هر هفته در ساعت 22:30 روی آنتن می رود و فینال این برنامه 28 مرداد همزمان با شب عید غدیر، از آنتن شبکه 3 سیما پخش می شود.

بازدید : 736 بار
داستان زندگی پارسا خائف در برنامه عصرجدید + عکس
3.8
out of
5
(
4
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,020