از میان دو گروه حاضر در آخرین قسمت مرحله دوم عصر جدید گروه سربازان وطن با 2.750.881 رای به عنوان آخرین فینالیست این مرحله از مسابقه عصر جدید معرفی شد و گروه شوک با 2.034.143 رای آخرین گروهی بود که از مسابقه عصر جدید حذف شد.

پایان مرحله دوم عصر جدید با معرفی آخرین فینالیست

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی شب گذشته 22 تیرماه 98 روی آنتن شبکه سه سیما رفت. این قسمت از عصر جدید که برنامه اعلام نتایج بود با حضور دو گروه سربازان وطن و شوک روی آنتن رفت و با آراء مردمی آخرین فینالیست مرحله دوم عصر جدید مشخص شد.پایان مرحله دوم عصر جدید با معرفی آخرین فینالیست + زمان مرحله جدید در ایرناک پایان مرحله دوم عصر جدید با معرفی آخرین فینالیست + زمان مرحله جدید در ایرناک

بعد از معرفی آخرین فینالیست مرحله دوم عصر جدید شیوه برگزاری مرحله بعد و زمان آن اعلام شد.

زمان آغاز مرحله بعدی عصر جدید و معرفی آخرین فینالیست

از میان دو گروه حاضر در آخرین قسمت مرحله دوم عصر جدید گروه سربازان وطن با 2.750.881 رای به عنوان آخرین فینالیست این مرحله از مسابقه عصر جدید معرفی شد و گروه شوک با 2.034.143 رای آخرین گروهی بود که از مسابقه عصر جدید حذف شد.

گروه سربازان وطن و شوک در برنامه عصر جدید

برنامه معرفی آخرین فینالیست عصر جدید

مرحله نیمه نهایی مسابقه عصر جدید با 15 شرکت کننده از امشب 23 تیرماه 98 آغاز میشود و در هر قسمت سه شرکت کننده به رقابت با یکدیگر می پردازند و یک نفر به مرحله نهایی راه می یابد و در نهایت مرحله نهایی مسابقه عصر جدید 5 فینالیست خواهد داشت.

اجرای گروه آکروبات قنبری و باز شدن پای پدر احسان علیخانی به عصر جدید

گروه آکروبات قنبری که در مرحله مقدماتی عصر جدید حضور داشتند و نتوانستند با اجراهایشان نظر داوران را جلب کنند شب گذشته در برنامه اعلام نتایج مهمان عصر جدیدی ها شدند.

گروه آکروبات قنبری در مسابقه عصر جدید

اجرای گروه آکروبات قنبری در مسابقه عصر جدید

اجراهای حیرت انگیز گروه آکروبات قنبری در این برنامه از عصر جدید باعث شگفت زدگی احسان علیخانی و داوران شد.

احسان علیخانی در برنامه عصر جدید

احسان علیخانی در برنامه شب گذشته عصر جدید

در این بخش از برنامه آریا عظیمی نژاد درباره پدرش که مدیر تئاتر بود صحبت کرد و احسان علیخانی ضمن اشاره به خانواده هنرمند آریا عظیمی نژاد درباره پدر خودش گفت :پدر من مدیر تئاتر نبود اما بازیگر خوبی بود و هر وقت میخواست که پول ندهد یه فیلمی بازی میکرد که بیا و ببین.

حبیب احمدزاده نویسنده کشورمان در عصر جدید

حضور حبیب احمدزاده نویسنده کشورمان در عصر جدید

در بخش بعدی برنامه حبیب احمدزاده مستندساز و نویسنده کتاب های دفاع مقدس کشورمان مهمان عصر جدید شد و به بیان تجربیاتش در این برنامه پرداخت.

  • تاریخ: یکشنبه, 23 تیر 1398
بازدید : 3,244 بار
پایان مرحله دوم عصر جدید با معرفی آخرین فینالیست + زمان مرحله جدید
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,960