این ساخته ابراهیم حاتمی کیا که برای اولین بار نوروز امسال از تلویزیون پخش شد باز هم مهمان آخر هفته خانه های مردم در تلویزیون میشود.

زمان پخش فیلم به وقت شام از تلویزیون

فیلم سینمایی به وقت شام ساخته ابراهیم حاتمی کیا اسفندماه سال 96 در سینماهای کشور اکران شد و شهریور ماه سال گذشته در نمایش خانگی توزیع شد .پخش فیلم به وقت شام از تلویزیون + عکس در ایرناک پخش فیلم به وقت شام از تلویزیون + عکس در ایرناک

این ساخته ابراهیم حاتمی کیا که برای اولین بار نوروز امسال از تلویزیون پخش شد باز هم مهمان آخر هفته خانه های مردم در تلویزیون میشود.

زمان پخش فیلم به وقت شام در تلویزیون

فیلم سینمایی به وقت شام ساخته ابراهیم حاتمی کیا جمعه 21 تیرماه 98 ساعت 23 روی آنتن شبکه نمایش میرود.

پخش فیلم به وقت شام از تلویزیون

به وقت شام به تلویزیون می آید

به وقت شام اولین بار در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و توانست سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی ، موسیقی متن و صداگذاری را برای عوامل به ارمغان آورد.

بابک حمیدیان و هادی حجازی فر در به وقت شام

به وقت شام با بازی بابک حمیدیان و هادی حجازی فر

به وقت شام روایتی از یونس و علی ، پدر و پسر خلبانی است که برای نجات مردم از دست داعش باید هواپیمایی را به سمت دمشق به پرواز درآورند ولی سقوط هواپیما آنها را با مشکلاتی زیادی روبرو میکند...

به وقت شام با بازی بابک حمیدیان

عکسی از بابک حمیدیان در به وقت شام

بابک حمیدیان ، هادی حجازی فر ، لاله مرزبان ، پیر داغر ، خالد السید ، رامی عطاالله ، الیث المفتی ، ژاله کاظمی و ... بازیگران فیلم سینمایی به وقت شام را تشکیل میدهند.

  • تاریخ: پنج شنبه, 20 تیر 1398
بازدید : 1,825 بار
پخش فیلم به وقت شام از تلویزیون + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,220
بستن