در این گزارش به معرفی پر فروش ترین فیلم های اکران شده در سطح جهانی طی هفته گذشته می پردازیم.

هر هفته گزارشی از پرفروش ترین فیلم های اکران شده در سطح جهانی در فضای مجازی منتشر می شود. در حال حاضر فیلم ها و انیمیشن های بزرگی در سطح جهانی اکران شده اند و به فروش خوبی نیز دست پیدا کرده اند.پرفروش ترین فیلم های هالیوود ( 27 آبان 1396 ) در ایرناکپرفروش ترین فیلم های هالیوود ( 27 آبان 1396 ) در ایرناک

در این گزارش به آخرین وضعیت منتشر شده از فروش فیلم ها ، در هفته جاری که مربوط به 18 نوامبر 2017 ( 27 آبان 1396 ) است و به تازگی در فضای مجازی منتشر شده ، خواهیم پرداخت :

 

پرفروش ترین فیلم های جهان در هفته جاری (15 اکتبر 2017)

رتبه پنجم : فیلم « هالووین ساختگی » / فروش : 2 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «تایلر پری» در ژانر کمدی-وحشتناک ساخته شده است و در چهارمین هفته اکران توانست مبلغ 2 میلیون دلار ( 12 میلیارد تومان ) فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 45.8 میلیون دلار ( 180 میلیارد تومان ) اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «تایلر پری» و «کیسی دیویس» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم 25 میلیون دلار است. نکته قابل ذکر درباره هالووین ساختگی این است که علارغم نمره بسیار پایینی که منتقدان به آن داده اند اما این فیلم در هفته های گذشته در بین پرفروش ترین فیلم های هفته قرار گرفت. نمره منتقدان به این فیلم 17 از 100 بوده است.

 


 

پرفروش ترین فیلم های هالیوود در هفته گذشته ( 11 آبان 1396 )

رتبه چهارم : فیلم « جیگسا » / فروش : 3.4 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «مایکل اسپیرگ» و در ژانر وحشت ساخته شده است و در سومین هفته اکران توانست مبلغ 3.4 میلیون دلار ( 14 میلیارد تومان ) فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 34 میلیون دلار ( 136 میلیارد تومان ) اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «مت پسمور» و «توبین بل» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم 10 میلیون دلار است.

   


 

پرفروش ترین فیلم های هالیوود؛ «تور» در صدر فهرست

رتبه سوم : فیلم « قتل در قطار سریع السیر شرقی » / فروش : 28 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «کنث برناگ» و در ژانر درام و اسرارآمیز ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ 28 میلیون دلار ( 112 میلیارد تومان ) فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم «کنث برناگ» و «پنلوپه گروز» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم 55 میلیون دلار است.

 


 

پرفروش ترین فیلم های هالیوود؛ «تور» در صدر فهرست

رتبه دوم : فیلم « خانه پدر 2 » / فروش : 29 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «شان آندرس» و در ژانر کمدی ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ 29 میلیون دلار ( 120 میلیارد تومان ) فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم «ویل فرل» و «مارک والبرگ» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم 69 میلیون دلار است.

 


 

پرفروش ترین فیلم های هالیوود؛ «تور» در صدر فهرست

 رتبه اول : فیلم « تور؛ راگناروک » / فروش : 57 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «تایکا وایتیتی» و در ژانر اکشن ساخته شده است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ 57 میلیون دلار ( 228 میلیارد تومان ) فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 212 میلیون دلار ( 848 میلیارد تومان ) اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «کریس همسورث» و «کیت بلانشت» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم 180 میلیون دلار است.


تاریخ : 96/08/27

yjc

پرفروش ترین فیلم های هالیوود ( 27 آبان 1396 )
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,910