محمدحسین مهدویان سازنده فیلم "لاتاری" در خصوص حواشی پیش‌آمده درباره‌ سکانسی که از این فیلم منتشر شده توضیحاتی داد.

محمدحسین مهدویان فیلمساز جوان کشورمان که این روزها مشغول ساخت فیلم جدیدش یعنی "لاتاری" است، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود درباره سکانسی از فیلم "لاتاری" که منتشر شده است و انتقادهایی به همراه داشت ، توضیحاتی ارائه کرد.پست کارگردان لاتاری درباره تیزر این فیلم در ایرناک پست کارگردان لاتاری درباره تیزر این فیلم در ایرناک

مهدویان در اینستاگرام نوشت:

"پخش نسخه‌ی ناقص و غیرآماده‌ی سکانسی از فیلم سینمایی《لاتاری》 باعث سوءتفاهم در جمعی از شهروندان شهر مقاوم و قهرمان سوسنگرد شد و این تلقی پیش آمد که خدای ناکرده گروه سازنده قصد بی‌احترامی داشته‌اند . فیلم 《لاتاری》 درباره‌ی غیرت ایرانی است.

غیرت همه‌ی ایرانی‌ها. غیرت و ناموس‌پرستی مردان عرب چنان آشکار و پیداست که کسی نمی‌تواند منکر آن باشد. شما برادران عرب همواره مثال مردانگی و غیرت بوده و هستید. در مقاومت هشت‌ساله‌ی ملت ایران مردان شجاع عرب در پیشانی مبارزه با دشمن بوده‌اند. مادران صبور و پاک‌سرشت شما و همه ایرانیان مایه‌ی افتخار این سرزمین هستند. اگر غیرت، شجاعت و مقاومت دلیرانه‌ی شما نبود، امروز ما در پناه کدام امنیت به فیلم‌سازی و فعالیت هنری می‌پرداختیم. ما خوزستان را همیشه خانه‌ی خود دانسته‌ایم و به خاک و مردم‌اش عشق ورزیده‌ایم.

در گروه سازنده‌ی فیلم چندین خوزستانی از عوامل اصلی بوده‌اند. از جمله ابرهیم امینی نویسنده، حمید فرخ‌نژاد و نادر سلیمانی بازیگران فیلم. چطور ممکن است چنین گروهی حتا فکر توهین به برادران و خواهران عرب را در سر بپرورانند. یقین بدانید حساسیت و نگرانی شما از نگاه گروه سازنده‌ی 《لاتاری》 پنهان نبوده است و به حتم تماشای نسخه‌ی نهایی فیلم نگرانی شما را برطرف خواهد کرد."

توضیح محمدحسین مهدویان درباره تیزر منتشر شده از

بازدید : 3,772 بار
پست کارگردان لاتاری درباره تیزر این فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,140