مرحله دوم عصر جدید در 15 قسمت و 15 فینالیست که با رای نهایی مردم انتخاب شدند تدارک دیده شده بود که شب گذشته پانزدهمین قسمت آن هم روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

پایان مرحله دوم عصر جدید با حضور پسر نصرالله رادش

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی شب گذشته 16 تیرماه 1398 روی آنتن شبکه سه سیما رفت. این برنامه که آخرین قسمت از مرحله دوم مسابقه عصر جدید بود طبق روال معمول با حضور چهار شرکت کننده و اجراهایی هیجان انگیز روی آنتن رفت.حضور پسر نصرالله رادش در عصر جدید + عکس در ایرناک حضور پسر نصرالله رادش در عصر جدید + عکس در ایرناک

مرحله دوم عصر جدید در 15 قسمت و 15 فینالیست که با رای نهایی مردم انتخاب شدند تدارک دیده شده بود که شب گذشته پانزدهمین قسمت آن هم روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

در آخرین قسمت مرحله دوم عصر جدید چه خبر بود

در آخرین قسمت از مرحله دوم عصر جدید چهار شرکت کننده روی آنتن رفتند و شرکت کننده ها با موضوعاتی مختلف و اجراهایی متفاوت لحظاتی هیجان انگیز را برای مردم و داوران رقم زدند.

اجرایی متفاوت در برنامه عصر جدید

یادی از خسرو شکیبایی در برنامه عصر جدید

اولین اجرای شب گذشته عصر جدید نمایش مفهومی و هنرمندانه گروه شوک بود که با استفاده از فناوری پای خسرو شکیبایی و سهراب سپهری را به برنامه باز کرد و توانست چهار رای مثبت از داوران عصر جدید بگیرد.

سربازان وطن در برنامه عصر جدید

اجرای گروه سربازان وطن در برنامه عصر جدید

سربازان وطن دومین اجرای شب گذشته عصر جدید را برعهده داشتند و با حرکاتی نمایشی توانستند هیجان را به مسابقه بیاورند و با چرخش هایی بی نظیر روی هوا نظر مثبت داوران را جلب کردند.

خواننده برنامه شب گذشته عصر جدید

رحمان تک دهقان خواننده برنامه عصر جدید

رحمان تک دهقان پسر جوان و خواننده کشورمان سومین اجرای برنامه پانزدهم از مرحله دوم مسابقه عصر جدید را برعهده داشت و توانست با سه رای سفید راهی مرحله فینال این قسمت از مسابقه عصر جدید شود.

برنامه عصر جدید با حضور گروه کارونیا

گروه کارونیا در برنامه عصر جدید

گروه کارونیا چهارمین اجرای برنامه شب گذشته عصر جدید را برعهده داشت و با حرکاتی نمایشی و هماهنگ نظر بسیاری از تماشاگران را جلب کردند اما تنها توانستند دو رای مثبت از داوران عصر جدید بگیرند و با انتخاب مردمی در فینال این برنامه حضور داشتند.

در بخش پایانی این برنامه از مسابقه عصر جدید از میان چهار شرکت کننده حاضر در فینال گروه شوک و سربازان وطن برای انتخاب مردمی راهی مرحله فینال شدند.

برنامه عصر جدید با حضور پسر نصرالله رادش

پسر نصرالله رادش (لباس آبی ) در برنامه عصر جدید

در بخش پایانی برنامه امین حیایی از حضور پسر نصرالله رادش بازیگر سرشناس کشورمان در گروه کارونیا خبر داد و او را به عنوان پسر یکی از همکارانش که دوران جوانی را با او گذرانده بود معرفی کرد.

بازدید : 3,805 بار
حضور پسر نصرالله رادش در عصر جدید + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,440