پژمان جمشیدی بازیکن سابق فوتبال و بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون دوبار در تاریخ های پنجشنبه 5 بهمن 96 و چهارشنبه 6 فروردین 1399 مهمان دورهمی بود.

گفتگو با پژمان جمشیدی و فرزاد فرخ خواننده در برنامه دورهمی

پژمان جمشیدی بازیکن سابق فوتبال و بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون دوبار در تاریخ های پنجشنبه 5 بهمن 96 و چهارشنبه 6 فروردین 1399 مهمان دورهمی بود.ماجرای عاشقی پژمان جمشیدی در دورهمی و جنجال حمایت از عادل در ایرناکماجرای عاشقی پژمان جمشیدی در دورهمی و جنجال حمایت از عادل در ایرناک

ویژه برنامه دورهمی هر شب در ایام نوروز میزبان مهمانان مختلفی است، شب گذشته مهران مدیری با پژمان جمشیدی بازیگر سینما و تلویزیون گفتگو داشت.

در بخشی از این گفتگو جمشیدی در پاسخ به سوال مدیری درباره اینکه با چه فیلم هایی پول سازترین بازیگر سال۹۸ سینما شد گفت : ملاک و معیار آن متفاوت است چراکه تعداد فیلم های من از بقیه دوستان بیشتر بود ، سال گذشته فیلم های« تگزاس۲» ، «ایده اصلی» ، «هزارتو» ، «جهان با من برقص» اکران شد ، اما در این نظرسنجی آمار فروش فیلم ها ملاک است.

پژمان جمشیدی مهمان دورهمی

پژمان جمشیدی و فرزاد فرخ در دورهمی

بهترین فیلم

وی درباره یکی از فیلم هایی که سال گذشته بازی کرده است ، ادامه داد : «جهان با من برقص» بهترین فیلمی بود که من سال گذشته بازی کردم و به عقیده من یکی از بهترین فیلم های سال اخیر یا حتی بعد از انقلاب است.

جمشیدی درباره حضورش در سریال «زیر خاکی» عنوان کرد : بعد از «دیوار به دیوار» ، سریالی بازی نکرده بودم ، تا اینکه تیر ماه ۹۸ با سریال «زیرخاکی» به کارگردانی جلیل سامان قرارداد بستم.

خسیس نیستم

در ادامه این صحبت ، مدیری گفت : پژمان جمشیدی آدم بسیار خسیسی است. در دوران فوتبالش یک شلوارک ورزشی داشته که آنقدر آن را پوشیده تبدیل به شلوار شد.

اماجمشیدی این فرضیه را رد کرد و درباره خسیس بودنش گفت : اولین بار است که چنین چیزی را می شنوم شاید پشت سرم این را می گویند. اما من به شدت این را تکذیب می کنم. من از نوجوانی فوتبال بازی می کردم و سخت پول در می آوردم ، به همین دلیل شاید بیشتر قدرش را می دانم ، اما به هیچ عنوان خسیس نیستم.

بازیگر فیلم «خوب بد جلف »درباره اوقات فراغت خود گفت : در ۶ سالی که بازیگری را ادامه دادم ، اگر بخواهم روز هایی که کار نکردم را جمع کنم ، کمتر از سه ماه می شود!

جمشیدی درخصوص دوران فوتبالش هم بیان کرد : اولین قرارداد رسمی را سال ۶۹ با شاهین کرج بستم و در نوروز ۸۹ تصمیم گرفتم ، دیگر فوتبال بازی نکنم.

پژمان جمشیدی مهمان دورهمی

پژمان جمشیدی مهمان دورهمی

چرا ازدواج نکردی؟

مدیری سوال همیشگی خود درباره ازدواج را پرسید و جمشیدی جواب داد : شرایط خانوادگی ما به گونه ای بود که سال ۷۹ برادرم از ایران رفت ، خواهرم هم بعد مدتی ازدواج کرد ومن نمیخواستم پدر و مادرم تنها باشند ، به همین خاطر ازدواج نکردم.

مدیری گفت : قانع نشدم!

جمشیدی ادامه داد : خودم هم قانع نشدم ، البته دوست نداشتم خانواده ام را تنها بگذارم ، شاید شعاری باشد ، اما واقعیت این است نمی خواستم از آن خانه جدا شوم. اگر بخواهم یک آرزو داشته باشم دوست دارم به روز های خوش در کنار خانواده و زندگی با برادر ، خواهرم برگردم که متاسفانه برگشت پذیر نیست.

ماجرای عاشقی

وی درباره عاشق شدنش اظهار کرد : یک بار در سن ۲۵ سالگی عاشق شدم و هنوز احساسی بالاتر از آن را نداشتم. دوست داشتن را بیشتر تجربه کردم ، اما عشق همان یک بار بود.

این بازیگر درباره اخلاق خود گفت : من اینقدر که در فیلم هایم خوش اخلاق هستم ، در واقعیت این رفتار را ندارم. خود شما نماد اصلی این داستان هستید همه فکر می کنند که ما همیشه خوشحال هستیم درصورتی که اینگونه نیست. سعی می کنم رفتار خوشایندی داشته باشم ، اما در خانه آدم پرحرف و خوشحالی نیستم!

پژمان جمشیدی در اولین حضور در دورهمی

پژمان جمشیدی در اولین حضور در دورهمی

پول و پارتی

دربخشی از گفتگو جمشیدی گفت : بزرگترین خیانت را جوانان به خودشان وقتی انجام می دهند که بگویند ما پول و پارتی نداشتیم و موفق نشدیم. این قدم اول شکست در زندگی است. امکان ندارد کسی با پول و پارتی وارد ورزش و هنر شود و ماندگار بماند؛ چراکه مخاطب ما مردم است.

بهترین بازیکن ایران

جمشیدی با اشاره به اینکه سال های خوب فوتبال ایران را در مستطیل سبز بازی کرده است ، در خصوص بهترین بازیکن آن دوران عنوان کرد : در کل بهترین هم دوره ای های من در فوتبال ، حامد کاویان پور ، جواد نکونام و علی کریمی بودند. در پست خودم هم به نظرم مهدی مهدوی کیا و محمد نوازی از بازیکن های خوب ما بودند.

عاشق پروین

من عاشق علی پروین هستم و تأثیر بسیاری در دنیای ورزشی من داشت. به نظرم کسب موفقیت بستگی به توانایی آدم ها دارد. من در بهترین دوران فوتبال ایران بازی کردم. نسل فوتبال جام جهانی ۹۸ ما عالی و به نظر من فوق العاده بودند.

او گفت من به مربیانی همچون حمید علی دوستی ، جلال طالبی ، مصطفی دنیزلی ، محمد مایلی کهن و ... مدیون هستم.

جنجال حمایت از عادل فردوسی پور و سانسور

گفت‌وگوی میان مهران مدیری و پژمان جمشیدی که کوتاه‌تر از دیگر گفت‌وگوهای این برنامه بود و پلاتوی آخر مدیری که با «حرف آخر» به پایان می‌رسید و شب گذشته این بخش از برنامه روی آنتن نرفت.

او گقته بود :

واقعاً جای عادل در تلویزیون خالی است، امیدوارم هر چه زودتر سوتفاهم‌ها بر طرف شود و بار دیگر شاهد حضور او در برنامه‌اش باشیم چون انصافاً بدون عادل فوتبال آن جذابیت همیشگی را ندارد.

پژمان جمشیدی و فرزاد فرخ در دورهمی

فرزاد فرخ خواننده در دورهمی

در بخشی از برنامه فرزاد فرخ خواننده پاپ اجرا داشت.

ماجرای عاشقی پژمان جمشیدی در دورهمی و جنجال حمایت از عادل
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,760