عبدالله اسکندری یکی از معروف ترین گریمورهای سینما و تلویزیون است که اگر سری به صفحه اینستاگرام او بزنید میتوانید گریم هایی متعدد و جالب از بازیگران را مشاهده کنید.

متفاوت ترین گریم ارژنگ امیرفضلی توسط عبدالله اسکندری

عبدالله اسکندری یکی از معروف ترین گریمورهای سینما و تلویزیون است که اگر سری به صفحه اینستاگرام او بزنید میتوانید گریم هایی متعدد و جالب از بازیگران را مشاهده کنید.متفاوت ترین گریم ارژنگ امیرفضلی توسط عبدالله اسکندری + عکس در ایرناک متفاوت ترین گریم ارژنگ امیرفضلی توسط عبدالله اسکندری + عکس در ایرناک

این گریمور سرشناس کشورمان این بار تصویری جالب از گریم ارژنگ امیرفضلی را که توسط بابک اسکندری اجرا شد را به اشتراک گذاشت.

عکسی جالب از گریم ارژنگ امیرفضلی

ارژنگ امیرفضلی یکی از چهره هایی است که تجربه گریم های متعدد را در دنیای بازیگری دارد اما این بار گریمی متفاوت تر از او را مشاهده میکنید.

گریم دیدنی ارژنگ امیرفضلی

تصویری جالب از گریم ارژنگ امیرفضلی

عبدالله اسکندری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : کار زیبائی از بابک اسکندری. هنرمند عزیز ارژنگ امیرفضلی ...

ارژنگ امیرفضلی بازیگری که حضور در دنیای هنر را از سال 72 آغاز کرد در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفت و این حضور با گریم هایی متعدد همراه بود که برخی از آنها بسیار جالب بود.

گریم ارژنگ امیرفضلی در فیلم لازانیا

گریم زنانه ارژنگ امیرفضلی در فیلم لازانیا

لازانیا به کارگردانی حسین قناعت یکی از جدیدترین فیلم های ارژنگ امیرفضلی بود که این هنرمند کشورمان در آن با گریمی زنانه و جالب جلوی دوربین رفت. در ادامه چند نمونه از گریم های ارژنگ امیرفضلی را در اختیارتان قرار میدهیم.

ارژنگ امیرفضلی با گریم فیلم کاتیوشا

گریم دیدنی ارژنگ امیرفضلی در فیلم کاتیوشا

گریم جالب ارژنگ امیرفضلی

ارژنگ امیرفضلی با گریمی جالب

ارژنگ امیرفضلی در افسانه هزارپایان

گریم ارژنگ امیرفضلی در سریال افسانه هزارپایان

ارژنگ امیرفضلی در هشتگ خاله سوسکه

ارژنگ امیرفضلی با گریم هشتگ خاله سوسکه

بازدید : 1,814 بار
متفاوت ترین گریم ارژنگ امیرفضلی توسط عبدالله اسکندری + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,480