عبدالله اسکندری گریمور سرشناس کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام از گریم زنانه امیرحسین رستمی در یک فیلم رونمایی کرد.

گریم جالب امیرحسین رستمی توسط عبدالله اسکندری

امیرحسین رستمی بازیگری که با بازی در سریال لیسسانسه ها و دودکش در میان مخاطبان تلویزیون به چهره محبوب تری تبدیل شد با دستان هنرمند معروف ترین گریمور ایران چهره جالب و متفاوتی را تجربه کرد.گریم امیرحسین رستمی در نقش یک زن! + عکس در ایرناکگریم امیرحسین رستمی در نقش یک زن! + عکس در ایرناک

عبدالله اسکندری یکی از سرشناس ترین گریمورهای ایران است که حضور فعالی در اینستاگرام دارد و هر از چندگاهی تصاویری از گریم هایش را منتشر میکند. این هنرمند کشورمان در جدیدترین پست اینستاگرامی اش عکسی از گریم جالب امیرحسین رستمی را منتشر کرد.

گریم امیرحسین رستمی با دستان هنرمند گریمور سرشناس

عبدالله اسکندری این عکس از گریم متفاوت و جالب امیرحسین رستمی را منتشر کرد.

امیرحسین رستمی با گریمی متفاوت

گریم زنانه امیرحسین رستمی

گریم زنانه امیرحسین رستمی توسط عبدالله اسکندری انجام شد و یکی از متفاوت ترین گریم هایی است که امیرحسین رستمی در طول دوران حرفه ای فعالیتش تجربه کرد.

امیرحسین رستمی بازیگر

امیرحسین رستمی بازیگر سینما و تلویزیون

امیرحسین رستمی درتله فیلم مرد خاکستری به کارگردانی سجاد شهریاری با گریمی زنانه جلوی دوربین رفت و به گفته خودش گریم این کار برایش از جذابیت ویژه ای برخوردار بود.

امیرحسین رستمی در لیسانسه ها

امیر کاظمی ، هوتن شکیبا و امیرحسین رستمی در لیسانسه ها

امیرحسین رستمی یکی از چهره های محبوب تلویزیون است که با بازی در سریال های دودکش ، پادری و لیسانسه ها به محبوبیت بیشتری رسید.

امیرحسین رستمی و بازیگران ساخت ایران

امیرحسین رستمی در ساخت ایران 2

این هنرمند کشورمان در جدیدترین کار نمایش خانگی به بازی در سریال ساخت ایران 2 پرداخت و در این سریال با محمدرضا گلزار ، امین حیایی ، محسن کیایی ، مهران احمدی ، سارا بهرامی و سحر دولتشاهی همبازی بود.

امیرحسین رستمی در سریال دودکش

امیرحسین رستمی در کنار بازیگران سریال دودکش

یکی دیگر از سریال های به یادماندنی امیرحسین رستمی در شبکه نمایش خانگی سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی بود. امیرحسین رستمی در سریال شهرزاد تجربه جدیدی در دنیای بازیگری کسب کرد و با مصطفی زمانی ، مهدی سلطانی ، هومن برق نورد ، ترانه علیدوستی ، شهاب حسینی و ... همبازی بود.

سریال شهرزاد با بازی امیرحسین رستمی

امیرحسین رستمی در سریال شهرزاد

گریم امیرحسین رستمی در نقش یک زن! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 9,220