بازی در نقش های مختلف و تجربه گریم هایی متعدد از امین تارخ چهره ای محبوب و پرطرفدار در سینما و تلویزیون ساخت که اغلب هوادارانش او را بخاطر نقش های تلویزیونی بیشتر می شناسند.

متفاوت ترین گریم های امین تارخ در سینما و تلویزیون

امین تارخ بازیگر و آموزگار بازیگری کشورمان بازیگری را با مرگ یزدگرد در سال 60 آغاز کرد و به عنوان یکی از بازیگران پرکار بیش از 30 سال از حضور او در دنیای هنر میگذرد. این بازیگر کشورمان که بسیاری از هنرمندان از کلاسهای بازیگری او به دنیای هنر معرفی شدند تجربه بازی در نقش های مختلف را در کارنامه هنری اش دارد.متفاوت ترین گریم های امین تارخ در سینما و تلویزیون + عکس در ایرناکمتفاوت ترین گریم های امین تارخ در سینما و تلویزیون + عکس در ایرناک

بازی در نقش های مختلف و تجربه گریم هایی متعدد از امین تارخ چهره ای محبوب و پرطرفدار در سینما و تلویزیون ساخت که اغلب هوادارانش او را بخاطر نقش های تلویزیونی بیشتر می شناسند.

عکس هایی از گریم های امین تارخ در فیلم هایش

عبدالله اسکندری گریمور سرشناس کشورمان چند روز پیش تصویری از سه گریم امین تارخ را منتشر شد که همین بهانه ای شد تا مروری بر نقش های مختلف این هنرمند و گریم های او داشته باشیم.

امین تارخ با سه گریم مختلف

امین تارخ با گریم هایی متفاوت

امین تارخ بازیگری در سینما را از سال 60 و در تلویزیون از سال 55 آغاز کرد و بازی در نقش های تاریخی با گریم هایی سنگین از نقاط عطف کارنامه هنری او است.

بازی امین تارخ در سریال سربداران

گریم امین تارخ در سریال سربداران

سریال سربداران به کارگردانی محمدعلی نجفی اوایل دهه 60 ساخته شد و امین تارخ بازیگر نقش شیخ حسن جوری در این سریال بود و به خوبی توانست از عهده ایفای این نقش برآید.

امین تارخ در فیلم شیخ مفید

گریم امین تارخ در سریال خورشید شب یا شیخ مفید

خورشید شب یا شیخ مفید یکی دیگر از سریال های تاریخی بود که امین تارخ سال 63 در آن به ایفای نقش پرداخت و در این سریال باز هم گریمی متفاوت را تجربه کرد.

ساراخوئینی ها و امین تارخ در معصومیت از دست رفته

امین تارخ در سریال معصومیت از دست رفته

امین تارخ سال 81 بازیگر نقش شوذب در سریال معصومیت از دست رفته شد و تا چند سال بسیاری از مخاطبان تلویزیون او را با این نقش می شناختند.

امین تارخ در فیلم بوعلی سینا

عکسی امین تارخ در سریال بوعلی سینا

بوعلی سینا یکی دیگر از به یادماندنی ترین فیلم هایی بود که سال 64 ساخته شد و امین تارخ به ایفای نقش در آن پرداخت.

امین تارخ بازیگر کشورمان

امین تارخ بازیگر و مدرس بازیگری کشورمان

امین تارخ علاوه بر بازی در این نقش های تاریخی در فیلم و سریال های زیاد دیگری جلوی دوربین رفت اما به بهانه پست عبدالله اسکندری مروری بر چند گریم متفاوت او داشتیم.

متفاوت ترین گریم های امین تارخ در سینما و تلویزیون + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,820