نیما رئیسی ، عباس غزالی و مهدی سلوکی اولین بازیگرانی بودند که به این پروژه سینمایی پیوستند و به تازگی اسامی بازیگران جدید این سریال به همراه گریم آن منتشر شد.

بازیگران جدید سریال شاهرگ و عکس گریم آنها

سریال شاهرگ به کارگردانی سیدجلال اشکذری و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی سریال جدید شبکه دو سیما است که بازیگران جدید آن معرفی شدند.بازیگران جدید سریال شاهرگ + عکس گریم در ایرناک بازیگران جدید سریال شاهرگ + عکس گریم در ایرناک

به گزارش روابط عمومی این سریال ، نیما رئیسی ، عباس غزالی و مهدی سلوکی اولین بازیگرانی بودند که به این پروژه سینمایی پیوستند و به تازگی اسامی بازیگران جدید این سریال به همراه گریم آن منتشر شد.

شاهرگ سریالی 30 قسمتی است که به نویسندگی کریم لک زاده برای پخش از شبکه دو سیما در حال ساخت است.

گریم بازیگران سریال شاهرگ

گریم بازیگران سریال شاهرگ

بازیگران سریال شاهرگ عبارتند از :

مهدی سلوکی ، عباس غزالی ، نیما رئیسی ، سیروس گرجستانی ، آزاده زارعی ، امید روحانی ، شادی کرم رودی ، افسانه کمالی ، عطا عمرانی و مژگان اخلاقی در سریال شاهرگ به ایفای نقش می پردازند.

شاهرگ سریال جدید شبکه دو

شاهرگ سریال جدید شبکه دو

در خلاصه داستان سریال شاهرگ آمده است :

در سال های نا آرام پس از انقلاب در سال 60، گروه ویژه ای برای یک عملیات بزرگ فراخوانده شدند. این گروه مسئولیت بزرگی بر عهده دارند چرا که عقربه های چندین بمب در تهران در حال حرکت است.

بازدید : 351 بار
بازیگران جدید سریال شاهرگ + عکس گریم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,330