دنیای گریم و چهره پردازی یکی از جذاب ترین بخش های دنیای هنر است که میتوان با آن به دنیایی متفاوت قدم گذاشت. تغییر چهره هنرمندان با دستان هنرمند گریمورهای به نام سینما یکی از بخش های جالب و دیدنی دنیای هنر است.

نادر سلیمانی با گریم زنانه!

دنیای گریم و چهره پردازی یکی از جذاب ترین بخش های دنیای هنر است که میتوان با آن به دنیایی متفاوت قدم گذاشت. تغییر چهره هنرمندان با دستان هنرمند گریمورهای به نام سینما یکی از بخش های جالب و دیدنی دنیای هنر است.نادر سلیمانی با گریم زنانه! + عکس در ایرناک نادر سلیمانی با گریم زنانه! + عکس در ایرناک

بعد از هنرمندان بی شماری که در گریمی زنانه خوش درخشیدند نادر سلیمانی بازیگر طناز سینما هم تن به چنین گریمی داد.

گریم زنانه نادر سلیمانی و تغییر چهره آقای بازیگر

نادر سلیمانی بازیگر سریال ستایش و شرایط خاص صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از گرم زنانه اش به روز کرد.

گریم زنانه نادر سلیمانی

عکسی از گریم زنانه نادر سلیمانی

نادر سلیمانی یکی از بازیگران نام آشنای سینما و تلویزیون است که با بازی در ساعت خوش و باغ مظفر ساخته مهران مدیری به شهرت رسید و وارد دنیای بازیگری شد.

نادر سلیمانی در سریال شرایط خاص

عکسی از نادر سلیمانی در سریال شرایط خاص

این بازیگران کشورمان که در جدیدترین تجربه بازیگری در تلویزیون ایفاگر نقشی متفاوت در سریال شرایط خاص بود و یکی از ماندگارترین نقش های او مربوط به سریال ستایش است.

عکسی از نادر سلیمانی در سریال ستایش

نادر سلیمانی در سریال ستایش

نادر سلیمانی علاقه زیادی به کارهای کودک دارد و بازی در محله گل و بلبل در کنار عمو پورنگ و بازیگران سرشناس یکی از پرطرفدارترین نقش های کارنامه هنری او است.

 نادر سلیمانی در محله گل و بلبل

بازی نادر سلیمانی در محله گل و بلبل

بازدید : 219 بار
نادر سلیمانی با گریم زنانه! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,930