این بانوی بازیگر که به تازگی سریال نهنگ آبی را در نمایش خانگی بازی کرد با انتشار پستی عکس هایی از گریم هایش را به اشتراک گذاشت.

گریم های متفاوت ویشکا آسایش در سینما و تلویزیون

ویشکا آسایش بازیگری که اولین بار با نقش قطام در سریال امام علی (ع) دیده شد امروز یکی از پرکارترین چهره های دنیای هنر است که نقش های موفقی را در سینما و تلویزیون ایفا کرده است.گریم های متفاوت ویشکا آسایش در سینما و تلویزیون + عکس در ایرناک گریم های متفاوت ویشکا آسایش در سینما و تلویزیون + عکس در ایرناک

این بانوی بازیگر که به تازگی سریال نهنگ آبی را در نمایش خانگی بازی کرد با انتشار پستی عکس هایی از گریم هایش را به اشتراک گذاشت.

عکس هایی دیدنی از گریم های ویشکا آسایش

ویشکا آسایش صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از گریمش های مختلفش به روز کرد.

گریم های ویشکا آسایش

4 گریم مختلف از ویشکا آسایش

ویشکا آسایش با انتشار این عکس نوشت : چهار گریم مختلف ، دراکولا ، نهنگ آبی و نهنگ عنبر ١و ٢ ...

ویشکا آسایش در سریال امام علی

ویشکا آسایش در نقش قطام سریال امام علی

ویشکا آسایش اولین بار درحالی که 19 سال داشت در سریال امام علی (ع) به کارگردانی داوود میرباقری جلوی دوربین رفت و ایفاگر نقش قطام یکی از مهم ترین شخصیت های این سریال شد و به خوبی توانست از عهده ایفای این نقش برآید.

رضا عطاران و ویشکا آسایش در ورود آقایان ممنوع

گریم جالب ویشکا آسایش در ورود آقایان ممنوع

این بانوی هنرمند بعد از بازی در نقش قطام با فیلم ساحره به دنیای سینما راه یافت و در سینما هم مورد توجه قرار گرفت و چند سال بعد برای بازی در فیلم ورود آقایان ممنوع توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را از جشنواره فیلم فجر دریافت کند.

مرحوم لوون هفتوان و ویشکا آسایش در فیلم دراکولا

گریم زنده یاد لوون هفتوان و ویشکا آسایش در فیلم دراکولا

ویشکا آسایش تجربه بازی در نقش های مختلف با گریم هایی گوناگون را در کارنامه هنری موفقش دارد که دراکولا به کارگردانی رضا عطاران در سال 94 یکی از متفاوت ترین آنها است و اغلب نقش های او در سینما و تلویزیون از نقش های محوری بوده اند.

ویشکا آسایش در سریال نهنگ آبی

گریم جالب ویشکا آسایش در سریال نهنگ آبی

بازدید : 2,056 بار
گریم های متفاوت ویشکا آسایش در سینما و تلویزیون + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,740
بستن