تصویربرداری گواهی امضاء شهرام اسدزاده اواخر خرداد به پایان رسید و با اتمام مراحل فنی این فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر میشود.

حضور فیلم گواهی امضاء در جشنواره فجر 38

گواهی امضاء فیلمی به کارگردانی شهرام اسدزاده و تهیه کنندگی سیدمحمد قاضی فرم حضور در جشنواره فجر را پر کرد و اولین نمایش این فیلم در جشنواره امسال خواهد بود.حضور فیلم گواهی امضاء در جشنواره فجر 38 + عکس در ایرناک حضور فیلم گواهی امضاء در جشنواره فجر 38 + عکس در ایرناک

تصویربرداری این ساخته شهرام اسدزاده اواخر خرداد به پایان رسید و با اتمام مراحل فنی این فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر میشود.

شهرام اسدزاده کارگردان فیلم گواهی امضاء با انتشار عکس از این فیلم نوشت :

فیلم سینمایی گواهی امضاء به کارگردانی شهرام اسدزاده که این روزها آخرین مراحل فنی را پشت سر می گذارد ، فرم حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را پر کرد.

اسدزاده این روزها فیلم سینمایی خانواده شریف (The Nobel Family) که در سه کشور ترکیه و بلغارستان ساخته می شود را در مرحله پیش تولید دارد.

نسیم ادبی و امیر آقایی در فیلم گواهی امضاء

نسیم ادبی و امیر آقایی در فیلم گواهی امضاء

گواهی امضاء داستانی پیچیده در یک شبانه روز است که در این میان زوجی به نام محبوبه و فریبرز در تصادف دختربچه 5 ساله شان با یک گروه فاسد با زوجی آشنا میشوند و این آغاز ماجرایی است که هر کس تلاش میکند زندگی خود را نجات بدهد.

عکسی از نسیم ادبی و امیر آقایی در گواهی امضاء

عکسی از نسیم ادبی و امیر آقایی در گواهی امضاء

بازیگران فیلم گواهی امضاء عبارتند از :

امیر آقایی ، نسیم ادبی ، نادر فلاح ، هامون سیدی ، علیرضا استادی ، نازنین صلح جو ، سیامک اطلسی ، آسیه اسدزاده ، داریوش آهنچیان ، علیرضا مهران ، حامد جوادی ، پویا صفدر پور ، پوریا اصلان ، حامد طوسی ، پریا گوران ، ایمان ده یادگاری ، شهروز شهبازی ، سپیده صادقی ، دنا شهبازی ، علی طایفه و مهنا پیراسته بازیگران فیلم گواهی امضاء را تشکیل میدهند.

نادر فلاح در فیلم گواهی امضاء

نادر فلاح در فیلم گواهی امضاء

بازدید : 351 بار
حضور فیلم گواهی امضاء در جشنواره فجر 38 + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,930