آلبوم قمارباز یا بی نام ، کار جدید محسن چاوشی به تهیه کنندگی سیدهادی حسینی است که ضبط آن اواخر بهار امسال به پایان رسید اما انتشار این آلبوم و کسب مجوز با حواشی زیادی همراه شد.

جنجال تازه آلبوم قمارباز محسن چاوشی

آلبوم قمارباز یا بی نام ، کار جدید محسن چاوشی به تهیه کنندگی سیدهادی حسینی است که ضبط آن اواخر بهار امسال به پایان رسید اما انتشار این آلبوم و کسب مجوز با حواشی زیادی همراه شد.جنجال تازه آلبوم قمارباز محسن چاوشی در ایرناکجنجال تازه آلبوم قمارباز محسن چاوشی در ایرناک

بعد از ماجرای پر حاشیه کسب مجوز آلبوم قمار باز حالا با لو رفتن یک قطعه از این آلبوم ماجرای جدیدی شکل گرفت.

بهمن بابا زاده خبرنگار حوزه موسیقی توئیتی را منتشر کرد و در آن از حذف قطعه بحر تفکر در آلبوم جدید محسن چاوشی صحبت کرد.

توئیت بهمن بابازاده درباره آلبوم محسن چاوشی

قطعه بحر تفکر یکی از آهنگ های آلبوم جدید محسن چاوشی بود که طبق اخبار منتشر شده بدون اجازه تهیه کننده این آلبوم و محسن چاوشی منتشر شد و همین موضوع با واکنش تند سیدهادی حسینی تهیه کننده آلبوم قمارباز مواجه شد.

قمارباز دهمین آلبوم محسن چاوشی خواننده پاپ است که با همین عنوان به دفتر ارشاد برای گرفتن مجوز معرفی شد اما با حواشی متعددی روبرو شد که گفته میشود مشکل آلبوم قمارباز عنوان آلبوم و بیتی از یکی از غزل های مولوی در دیوان شمس است.

محسن چاوشی خواننده پاپ

محسن چاوشی بعد از ایجاد این حواشی درباره مجوز آلبوم قمارباز اعلام کرد که در صورت نگرفتن مجوز با عنوان قمارباز ، این آلبوم را با عنوان بی نام منتشر خواهد کرد.

بعد از این حواشی اولین روزهای آبان ماه بود که یکی از سایت های حوزه موسیقی خبر از صدور مجوز آلبوم جدید محسن چاوشی با نام بی نام داد و از انتشار این آلبوم در اواخر آبان ماه خبر داد.

  • تاریخ: دوشنبه, 13 آبان 1398
جنجال تازه آلبوم قمارباز محسن چاوشی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,310