آرمان موسی پور آهنگساز مشهور کشورمان ساخت موسیقی این فیلم سینمایی را برعهده دارد و به زودی این ساخته جدید مصطفی کیایی با اتمام مراحل فیلمبرداری و فنی آماده نمایش میشود.

آرمان موسی پور آهنگساز موسیقی فیلم مطرب

مصطفی کیایی کارگردان جوان سینما با فیلم سینمایی مطرب و بازیگرانی سرشناس به سینما می آید.آرمان موسی پور آهنگساز موسیقی فیلم مطرب + عکس در ایرناکآرمان موسی پور آهنگساز موسیقی فیلم مطرب + عکس در ایرناک

آرمان موسی پور آهنگساز مشهور کشورمان ساخت موسیقی این فیلم سینمایی را برعهده دارد و به زودی این ساخته جدید مصطفی کیایی با اتمام مراحل فیلمبرداری و فنی آماده نمایش میشود.

چه خبر از ادامه ساخت فیلم مطرب

آرمان موسی پور آهنگساز سرشناس کشورمان با انتشار پستی خبر از روزهای پایانی ساخت موسیقی فیلم مطرب داد.

آرمان موسی پور آهنگساز مشهور

آرمان موسی پور آهنگساز فیلم مطرب

آرمان موسی پور با انتشار این پست در اینستاگرامش نوشت : بعد از حدود دو ماه کار شبانه روز برای موسیقی متن فیلم مطرب این شب ها کنار رفیق شفیق مصطفی جان کیایی مشغول کارهای نهایی موسیقی که تجربه جدیدی برای من بود.بزودی منتظر دیدن یه فیلم جذاب باشین.

مصطفی کیایی کارگردان جوانی که ساخت فیلم هایی چون بعداز ظهر سگی سگی ، ضد گلوله ، خط ویژه ، عصر یخبندان ، بارکد و چهارراه استانبول را در کارنامه هنری اش دارد این بار با اثری متفاوت به سینماها می آید.

بازیگران فیلم مطرب در یک قاب

محسن کیایی ، پرویز پرستویی ، الناز شاکردوست و مهران احمدی در فیلم مطرب

دی ماه سال گذشته بود که خبر آغاز فیلمبرداری و ساخت فیلم مطرب با حضور ستاره های سرشناس سینما و تلویزیون منتشر شد و ادامه تصویربرداری در سکوت خبری انجام شد. تصویربرداری فیلم مطرب که در سکوت خبری آغاز شده بود اسفندماه سال گذشته در استانبول به پایان رسید و تدوین آن هم همزمان با فیلمبرداری انجام شد و به پایان رسید.

بازیگران و داستان فیلم مطرب

مطرب فیلمی کمدی و اجتماعی است و بازیگرانی چون محسن کیایی ، پرویز پرستویی ، الناز شاکر دوست ، مهران احمدی ، حسین امیدی و امین مقدم در آن به ایفای نقش پرداختند.

محسن کیایی  ، پرویز پرستویی  ،  الناز شاکردوست و مهران احمدی در فیلم مطرب

بازیگران فیلم مطرب در یک قاب

در خلاصه داستان فیلم مطرب آمده است : اینا اصلا ما رو قبول ندارن بهمون میگن مطرب.....

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
30%
آرمان موسی پور آهنگساز موسیقی فیلم مطرب + عکس
2.7
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,340