پارسا خائف پسر نوجوان خواننده برنامه عصر جدید برنده جایزه ویژه فستیوال بین المللی موسیقی موغام کشورهای اسلامی شد.

جایزه بین المللی پارسا خائف خواننده عصر جدید

پارسا خائف پسر نوجوان با استعداد برنامه عصر جدید بود که با صدای بی نظیرش توانست نظر بسیاری از مردم و داوران عصر جدید را جلب کند و تا مرحله فینال این مسابقه پیش برود.پارسا خائف برنده فستیوال بین المللی موسیقی موغام کشورهای اسلامی در ایرناک پارسا خائف برنده فستیوال بین المللی موسیقی موغام کشورهای اسلامی در ایرناک

این نوجوان آذری زبان عصر جدید در سطح بین المللی برای ایران افتخار آفرین شد.

پارسا خائف برنده فستیوال بین المللی موسیقی موغام کشورهای اسلامی

پارسا خائف پسر نوجوان خواننده برنامه عصر جدید برنده جایزه ویژه فستیوال بین المللی موسیقی موغام کشورهای اسلامی شد.

پارسا خائف خواننده عصر جدید

جایزه پارسا خائف خواننده عصر جدید در سطح بین المللی

آریا عظیمی نژاد با انتشار این عکس از پارسا خائف در اینستاگرامش نوشت : پارسا خائف برنده ویژه GRAND prix فستیوال موسیقی موغام کشورهای اسلامی شد.

پارسا خائف هنرمند نوجوان کشورمان برنده ویژه (GRAND PRIX) یازدهمین جشنواره موسیقی موغام کشورهای اسلامی که در جمهوری آذربایجان برگزار می شد را از آن خود کرد.

در این فستیوال بین المللی که هنرمندان کشور اسلامی اعم از ( جمهوری آذربایجان ، ایران ، ترکیه ، عراق ، مصر ، ازبکستان ، قزاقستان ، ترکمنستان ، قرقیزستان )شرکت داشتند راه یافتگان به فینال مسابقه به اجرای قطعات خود پرداختند.این هنرمند نوجوان اردبیلی با اجرای تصنیفی در دستگاه نوا توانست نظر قاطع داوران فستیوال را جلب و مقام برترین خواننده GRAND prix و دیپلم بین المللی فستیوال موسیقی کشورهای اسلامی ویژه نوجوانان را از آن خود کند .

پارسا خائف خواننده اردبیلی عصر جدید

پارسا خائف خواننده عصر جدید

پارسا خائف نوجوان 14 ساله با استعداد مسابقه عصر جدید بود که توانست با صدای خوب و خوانندگی کم نقصش تا مقام سوم مرحله فینال عصر جدید پیش برود و نظر هواداران زیادی را به سمت خود جلب کند.

پارسا خائف و آریا عظیمی نژاد در عصر جدید

پارسا خائف و آریا عظیمی نژاد در مسابقه عصر جدید

پارسا خائف خواننده موسیقی سنتی کشورمان است که تسلطش به زبان آذری امتیاز ویژه ای برای او محسوب میشود و تابحال چندین بار موفق به دریافت جوایز متعددی از جشنواره های مختلف شده است و با حضور در برنامه عصر جدید بیش از پیش به شهرت و محبوبیت رسید.

پارسا خائف در مسابقه عصر جدید

پارسا خائف خواننده نوجوان اردبیلی عصر جدید

پارسا خائف و احسان علیخانی در مسابقه عصر جدید

پارسا خائف و احسان علیخانی در عصر جدید

  • تاریخ: پنج شنبه, 18 مهر 1398
بازدید : 3,145 بار
پارسا خائف برنده فستیوال بین المللی موسیقی موغام کشورهای اسلامی
3.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,520