تیتراژ بخش جدایی ناپذیری از سریال است و تاثیر زیادی در جذب مخاطب دارد. سریال های مناسبتی با حال و هوای خاصی که دارند معمولا جزو ماندگارترین و پربیننده ترین های تلویزیون هستند و تیتراژهای آنها هم معمولا در ذهن مخاطبان ماندگار است.

تیتراژهای ماندگار سریال های ماه رمضانی احسان خواجه امیری

تیتراژ بخش جدایی ناپذیری از سریال است و تاثیر زیادی در جذب مخاطب دارد. سریال های مناسبتی با حال و هوای خاصی که دارند معمولا جزو ماندگارترین و پربیننده ترین های تلویزیون هستند و تیتراژهای آنها هم معمولا در ذهن مخاطبان ماندگار است.تیتراژهای ماندگار سریال های ماه رمضانی احسان خواجه امیری در ایرناک تیتراژهای ماندگار سریال های ماه رمضانی احسان خواجه امیری در ایرناک

مروری که بر تیتراژهای سریال های ماه رمضانی داشتیم ما را به این نقطه رساند که احسان خواجه امیری رکورددار خوانندگی تیتراژ برای سریال های ماه رمضانی است . به همین بهانه مروری بر سریال هایی که این خواننده جوان خوانندگی آنها را برعهده داشت داشته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

خوانندگی احسان خواجه امیری در سریال های ماه رمضانی

احسان خواجه امیری در خانواده ای اهل هنر متولد شد و از همان کودکی از طریق پدر با دنیای موسیقی آشنا بود و نوازندگی را آغاز کرد و در کنار پدر به خوانندگی پرداخت اما نقطه آغاز فعالیت های او در تلویزیون مربوط به خوانندگی برای سریال غریبانه در 19 سالگی اش بود.

احسان خواجه امیری و خوانندگی سریال های ماه رمضان

خوانندگی احسان خواجه امیری در سریال های ماه رمضان

راه برای ورود احسان خواجه امیری به تلویزیون با استقبال ویژه از آهنگ سریال غریبانه فراهم شد و در سالهای بعد به رکن ثابت تیتراژ سریال های تلویزیون تبدیل شد و امروز یکی از چهره های رکورددار خوانندگی تیتراژ برای سریال های ماه رمضان است.

احسان خواجه امیری خواننده جوان موسیقی پاپ

احسان خواجه امیری رکورددار تیتراژخوانی در ماه رمضان

احسان خواجه امیری تابحال خوانندگی تیتراژ سریال هایی چون برای آخرین بار ، زیرزمین ، میوه ممنوعه، مثل هیچکس ، در مسیر زاینده رود ، مادرانه و برنامه ماه عسل سال 94 را برعهده داشته است و با این آمار رکورددار خوانندگی تیتراژ سریال های ماه رمضانی در تلویزیون است.

احسان خواجه امیری و پدرش

احسان خواجه امیری در کنار پدرش

سریال غریبانه ، لبه تاریکی ، از نفس افتاده ، پول کثیف ، امشب شب مهتابه ، نابرده رنج ، ماتادور ، آوای باران ، پریا ، هشت و نیم دقیقه و آنام از دیگر سریال های تلویزیونی هستند که با خوانندگی احسان خواجه امیری روی آنتن رفتند.

بازدید : 813 بار
تیتراژهای ماندگار سریال های ماه رمضانی احسان خواجه امیری
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,070