محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ کشورمان که تجربه همکاری با برادران محمودی را در سریال سایه بان داشت بار دیگر به عنوان خواننده در سریال دلدار با آنها همکاری میکند.

محسن چاوشی خواننده سریال دلدار شد

ماه رمضان امسال برادران محمودی با یک سریال ماه رمضانی مهمان خانه های مردم میشوند. سریال دلدار به کارگردانی و تهیه کنندگی جمشید و نوید محمودی ماه رمضان امسال در شبکه دو سیما روی آنتن میرود.محسن چاوشی خواننده سریال دلدار شد در ایرناکمحسن چاوشی خواننده سریال دلدار شد در ایرناک

محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ کشورمان که تجربه همکاری با برادران محمودی را در سریال سایه بان داشت بار دیگر به عنوان خواننده در سریال دلدار با آنها همکاری میکند.

همکاری محسن چاوشی با برادران محمودی در سریال دلدار

صفحه رسمی سریال دلدار با انتشار پستی خبر از خوانندگی محسن چاوشی برای این سریال داد.

محسن چاوشی خواننده سریال دلدار شد

محسن چاوشی خواننده سریال دلدار

در صفحه رسمی این سریال با انتشار پستی آمده است : همکاری مجدد محسن چاوشی با برادران محمودی. به گزارش روابط عمومی سریال ، بعد از همکاری موفقیت آمیز برادران محمودی و محسن چاوشی در سریال «سایه بان» این دو هنرمند بار دیگر در مجموعه تلویزیونی دلدار که قرار است ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما پخش شود ، با یکدیگر همکاری می کنند.

چاوشی به عنوان خواننده تیتراژ پایانی این سریال انتخاب شده است وبه زودی جزییات قطعه ای که چاوشی برای دلدار ساخته منتشر می شود.

سریال ماه رمضانی دلدار در شبکه دو

سریال ماه رمضانی دلدار ساخته برادران محمودی

محسن چاوشی که با خواندن برای فیلم سینمایی سنتوری در میان مردم بیشتر شناخته شد یکی از چهره های پرطرفدار موسیقی است که آهنگ هایش برای سریال هایی چون شهرزاد ، سایه بان ، بانوی عمارت و فیلم سینمایی ژن خوک بسیار مورد توجه هوادارانش قرار گرفت.

برادران محمودی و ساخت سریال دلدار

سریال دلدار ساخته نوید و جمشید محمودی

سریال دلدار به کارگردانی و تهیه کنندگی برادران محمودی و نویسندگی آزیتا ایرایی و مهدی حمزه سریال ماه رمضانی تلویزیون در شبکه دو سیما است.

محمدرضا غفاری و الناز حبیبی در سریال دلدار

بازی محمدرضا غفاری و الناز حبیبی در سریال دلدار

محمدرضا غفاری ، الناز حبیبی ، مریم بوبانی ، حسام محمودی ، سوگل خلیق ، بهزاد فراهانی ، مهران نائل ، پریوش نظریه ، همایون ارشادی ، کمند امیرسلیمانی ، نیما رئیسی ، علیرضا آرا و پیمان جعفری بازیگران سریال دلدار را تشکیل میدهند.

این مطلب مفید بود؟
محسن چاوشی خواننده سریال دلدار شد
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,940