رضا صادقی پستی را در صفحه اینستاگرامش به سالروز فوت ناصر عبداللهی اختصاص داد.

ناصر عبداللهی در دهمین روز از دی ماه سال ۱۳۴۹ در محله سیدکامل شهر بندرعباس زاده شد و فعالیت های هنری خود را از سال های نوجوانی در صدا و سیما و حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی استان هرمزگان آغاز کرد.آثار زیادی از این هنرمند توانا به ادگار مانده که از جمله معروف ترین آنه می توان به ترانه "ناصریا" اشاره کرد. عبداللهی  در ۲۹ آذر ۸۵ در یکی از بیمارستان های تهران درگذشت.دلتنگی رضا صادقی برای زنده یاد ناصر عبدالهی در ایرناکدلتنگی رضا صادقی برای زنده یاد ناصر عبدالهی در ایرناک

 به همین مناسبت رضا صادقی خواننده پاپ کشورمان که از همشهریان اوست  عکسی از خود بر سر مزار ناصر عبداللهی  در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و از جای خالی او گفت.

صادقی نوشت :

"سلام همشهری ، ۱۱ سال از رفتنت گذشت. یازده سالى که فقط جات روى صحنه خالى بود ، اما بین مردم سرزمینت همیشه بودى و هستى. فرزندان با مهر و هنرمندت و دوستان خوبت و مردم با عشق یاد تورو و اثار تورو مانا تر کردن. خلاصه که دل همه برات تنگه خوش بحال اون بالای ها که صدات و میشنون. ٢٩ اذر ماه سالروزآسمانى شدن زنده نام ناصر عبدالهى رو تسلیت به خانواده خوبش و مردمش ... درود همشهـرى"


دلتنگی رضا صادقی برای زنده یاد ناصر عبدالهی در ایرناک

دلتنگی رضا صادقی برای زنده یاد ناصر عبدالهی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,260