رضا صادقی خواننده کشورمان بعد از دو روز بستری و عمل جراحی که روی پایش انجام شد با انتشار پستی خبر از وضعیت جسمانی اش داد.

شرایط جسمانی رضا صادقی بعد از عمل جراحی

رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ کشورمان چهارم شهریور ماه به علت سقوط از پله های منزلش و شکستگی در بیمارستان بستری شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.شرایط جسمانی رضا صادقی بعد از عمل جراحی + عکس در ایرناک شرایط جسمانی رضا صادقی بعد از عمل جراحی + عکس در ایرناک

این خواننده کشورمان بعد از دو روز بستری و عمل جراحی که روی پایش انجام شد با انتشار پستی خبر از وضعیت جسمانی اش داد.

اولین خبرها از وضعیت جسمی رضا صادقی

رضا صادقی با انتشار ویدئویی از از بیمارستان خبر از وضعیت جسمانی اش داد.

رضا صادقی بعد از جراحی

رضا صادقی بعد از عمل جراحی سنگین در بیمارستان

رضا صادقی در این ویدئوی منتشر شده گفت : متاسفانه پریروز یه اتفاقی برای من پیش اومد و باعث شکستگی استخوان بالای زانوم شد و درد بسیاری عجیب و شدیدی داشتم و دوستانم من رو منتقل کردند به بیمارستان و از همه پرسنل بیمارستان تشکر میکنم.

رضا صادقی ادامه داد : عملم موفقیت آمیز بود و خدا رو شکر میکنم چون میتونست خیلی بدتر از این باشه و از همه عزیزان که به دیدنم آمدند تشکر میکنم و امیدوارم در شادی هایتان جبران کنم.

خوشبختانه حال رضا صادقی رو به بهبود است و به نظر میرسد تا چند روز دیگر از بیمارستان مرخص شود.

رضا صادقی خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ

زمان کنسرت رضا صادقی در تهران

رضا صادقی در آخرین روزهای مردادماه در تهران روی صحنه رفت و قرار بود که در هشتم شهریورماه هم باز در سالن ایرانیان برای تهرانی ها اجرایی داشته باشد که سانحه سقوط پله ها برایش رخ داد.

رضا صادقی خواننده پاپ

رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ

این خواننده پر طرفدار موسیقی پاپ است که خوانندگی را از سال 71 با آهنگ راز عشق آغاز کرد و آهنگ های او از پرطرفدارترین های موسیقی پاپ است.

  • تاریخ: چهارشنبه, 06 شهریور 1398
بازدید : 934 بار
شرایط جسمانی رضا صادقی بعد از عمل جراحی + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,950