آخرین روزهای مردادماه 98 بود که سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی کشورمان در نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه رفت و اجرایی پرشور و پرحاشیه با حضور جنجالی فرزانه کابلی را تجربه کرد.

جنجال رقص و حرکات موزون فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی

آخرین روزهای مردادماه 98 بود که سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی کشورمان در نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه رفت و اجرایی پرشور و پرحاشیه را تجربه کرد.جنجال رقص فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی + عکس و فیلم در ایرناکجنجال رقص فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی + عکس و فیلم در ایرناک

برخی از رسانه ها حرکات روی استیج فرزانه کابلی را حرکات موزون نام بردند که سالار عقیلی چنین عقیده ای ندارد و معتقد است کنسرت وی از چارچوب قانون خارج نشده است.

فیلم رقص فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی!

واکنش سالار عقیلی به حواشی کنسرتش

سالار عقیلی بعد از انتشار حواشی متعددی درباره حرکات فرزانه کابلی روی استیج در اینستاگرام چنین واکنشی نشان داد.

کنسرت پرحاشیه سالار عقیلی

پاسخ سالار عقیلی به حواشی کنسرتش

سالار عقیلی با انتشار این پست در اینستاگرامش نوشت : من سالار عقیلی هستم. من عاشق وطنم هستم. من عاشق مردمان میهنم هستم.همواره با عشق به وطنم خوانده ام. همیشه به قوانین کشورم احترام گذاشته ام.

طبق رسم معمول ، همانند تمامی همکارانم ، اگر هریک از هنرمندان به کنسرت من تشریف بیاورند؛ با ذکر نام به ایشان ادای احترام می کنم.

اگرچه خانم کابلی در جمع میهمانان سالن حضور داشتند ، اما همه ی چندهزار نفری که در سالن بودند ، شهادت خواهند داد که کنسرت از چهارچوب قانون خارج نشده و شایعه حرکات موزونِ خانم فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی کذب محض است.

از هم وطنانِ عزیز و رسانه های محترمی که طی 25سال فعالیت هنری ام ، همواره درکنار من بوده اند استدعا دارم : اگر دوباره شایعه ای پیرامون سالار عقیلی تولید شد ، قبل از انتشار آن از صحت خبر اطمینان حاصل نمایید.

با احترام سالار عقیلی

فرزانه کابلی بازیگر قدیمی کشورمان که آخرین تجربه حضور سینمایی او مربوط به فیلم بچه های ابدی پوران درخشنده در سال 85 بود هم با انتشار پستی این صحبت سالار عقیلی را تایید کرد.

واکنش فرزانه کابلی به حواشی کنسرت سالار عقیلی

پاسخ فرزانه کابلی به حواشی کنسرت سالار عقیلی

فرزانه کابلی با انتشار این پست در اینستاگرامش به حواشی کنسرت سالار عقیلی واکنش نشان داد.

فرزانه کابلی بازیگر سینما

عکسی از فرزانه کابلی بازیگر قدیمی سینما

فرزانه کابلی از بازیگران قدیمی سینما است که در فیلم علی کوچولو در نقش مادر علی کوچولو جلوی دوربین رفت و بچه های ابدی ، مادرزن سلام ، خواهران غریب ، طالع سعد ، سمفونی تهران و ... از جمله فیلم های سینمایی این بازیگر کشورمان است.

سالار عقیلی و همسرش در کنسرت 30 مرداد

عکسی از سالار عقیلی و همسرش در کنار پسرشان

سالار عقیلی چند روز دیگر در تهران روی صحنه میرود و کنسرت جاودانه های سالار عقیلی پنجم شهریورماه ماه 98 در برج میلاد تهران برگزار میشود.

جنجال رقص فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی + عکس و فیلم
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,820