شهیاد و شهرام کاشانی خوانندگان لس آنجلسی در یک لایو پیام تسلیت به مناسبت سیل سیستان و بلوچستان ارسال کردند و در حالی که هنوز از حالت لایو اینستاگرام خارج نشده بودند با شهرام کاشانی خاطرات جنسی را تعریف می کنند!

جزئیات لایو اشتباهی شهیاد و شهرام کاشانی و فیلم صحبتهای جنسی در اینستاگرام

ماجرای لایو جنجالی شهرام کاشانی و شهیاد خوانندگان لس آنجلسی در اینستاگرام و تعریف خاطرات مستهجن از سوی آنها با واکنش های زیادی در فضای مجازی همراه بود. این ویدیو که در برخی منابع با نام “لایو اشتباهی” منتشر شده پشت پرده کثیف زندگی بسیاری از چهره های خارج نشین را رو می کند. هر چند در سال های اخیر نمونه های این سبک زندگی عجیب را در بین چهره های و سلبریتی های داخلی هم زیاد دیده شده است!جزئیات لایو شهیاد و شهرام و فیلم حرف های رکیک جنسی در اینستاگرام در ایرناکجزئیات لایو شهیاد و شهرام و فیلم حرف های رکیک جنسی در اینستاگرام در ایرناک

شهیاد خواننده لس آنجلسی روز گذشته در اینستاگرامش برای هواداران خود در حالی که کنار شهرام کاشانی بود در یک لایو پیام تسلیت به مناسبت سیل سیستان و بلوچستان ارسال کردند اما بعد از پایان پیامشان یادشان میرود که لایو را خاموش کنند.

جزئیات لایو شهیاد و شهرام کاشانی و فیلم صحبتهای جنسی در اینستاگرام

صحبت های جنسی شهیاد و شهرام کاشانی در اینستاگرام

شهیاد در حالی که هنوز از حالت لایو اینستاگرام خارج نشده است با شهرام کاشانی خاطراتی را تعریف می کنند! خاطراتی که برای آن ها رسوایی هایی را به وجود می آورد! خاطرات جنسی و تجاوز به زنان و دختران توسط شهرام کاشانی و همچنین منصور دیگر خواننده لس آنجلسی ، رسوایی بزرگی را برای این دو خواننده به وجود می آورد. جالب اینجاست که پس از تمام شدن لایو اینستاگرامی ، شهرام کاشانی در حال کشیدن تریاک می باشد!

در ادامه این لایو اینستاگرامی (که به علت الفاظ رکیک و زشت ما از قرار دادن ویدیوی آن معذوریم) شهرام و شهیاد هر دو شروع به تعریف کردن خاطرات و یادآوری گذشته می کنند ، خاطراتی که هر کسی با شنیدنش حالت تهوع می گیرد! موضوع جالب اینجاست که پای منصور خواننده دیگر خارج از کشور نیز به خاطرات زشت شهیاد و شهرام کاشانی کشیده می شود.

بیوگرافی شهیاد

شهیاد قاسمی دوم خرداد سال ۱۳۵۹ در محله قلهک ، تهران به دنیا آمد. وی از همان دوران کودکی و در ۵ سالگی با تشویق خانواده به یادگیری پیانو پرداخت و در ۹ سالگی برای ادامه تحصیلات به کشور آلمان رفت و موفق به اخذ مدرک مهندسی کامپیوتر در رشته ماشین آلات صنعتی شد و در طول مدت تحصیل به یادگیری موسیقی کلاسیک نیز می پرداخت و به مرور با بسیاری از هنرمندان ایرانی مقیم لس آنجلس در اروپا به عنوان رهبر ارکستر همکاری می نمود.

جزئیات لایو شهیاد و شهرام کاشانی و فیلم صحبتهای جنسی در اینستاگرام

شهرام کاشانی کیست؟

شهرام کاشانی با نام هنری شهرام کی متولد ۱۶ تیر ۱۳۵۳ خواننده ایرانی است.

شهرام کاشانی در دوران نوجوانی ایران را ترک کرد. چند سال را در کشور ترکیه زندگی کرد که به گفته خودش به زبان ترکی مسلط است. وی در سن هجده سالگی فعالیت خوانندگی را در آمریکا آغار نمود؛ همچنین مدت سه سال را در دوبی سپری کرده است و اکنون در شهر لس آنجلس ، زندگی می کند.

جزئیات لایو شهیاد و شهرام کاشانی و فیلم صحبتهای جنسی در اینستاگرام

شهرام کاشانی مدتی به شدت بیمار بوده و در بیمارستان بستری شد. بیماری شهرام کاشانی مرتبط با کبد وی می باشد. این بیماری ناشی از زیاده روی وی در مصرف مشروبات الکلی می باشد. شهرام کاشانی در این مورد به مجله جوانان می گوید : قصه دردسرهای من شاید از ده سال پیش شروع شد ، که به هرمجلسی می رفتم ، بساط مشروب برپا بود ، من بمرور به کبدم صدمه زدم ، ۳سال ونیم پیش که من به دبی نقل مکان کردم ، افراط در مشروبخواری مرا صدمه زد.

جزئیات لایو شهیاد و شهرام و فیلم حرف های رکیک جنسی در اینستاگرام
4.8
out of
5
(
5
) votes

نظرات کاربران  

05
حالم از جفتشون بهم می خوره و این نگاه کثیفتون به زن
1398-11-05 10:43
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,840