کنسرت مشترک حمید حامی و نیما مسیحا دو چهره مشهور دنیای موسیقی پاپ به زودی در تهران و در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار میشود.

کنسرت مشترک حمید حامی و نیما مسیحا

نیما مسیحا و حمید حامی دو خواننده سرشناس کشورمان که در موسیقی پاپ از چهره های شناخته شده اند بار دیگر در تجربه ای مشترک روی صحنه میروند.کنسرت مشترک حمید حامی و نیما مسیحا + عکس در ایرناک کنسرت مشترک حمید حامی و نیما مسیحا + عکس در ایرناک

کنسرت مشترک حمید حامی و نیما مسیحا دو چهره مشهور دنیای موسیقی پاپ به زودی در تهران و در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار میشود.

زمان دقیق کنسرت حامی و نیما مسیحا

حمید حامی و نیما مسیحا با انتشار پست هایی پی در پی خبر از زمان دقیق کنسرت مشترکشان دادند و خبر خوش دیگری درباره تمدید این کنسرت برای هوادارانشان در راه است.

کنسرت حمید حامی و نیما مسیحا

زمان کنسرت مشترک حمید حامی و نیما مسیحا

حمید حامی درباره کنسرت مشترکش با نیما مسیحا نوشت:بعد از سالهای زیاد، دوباره به همراه یک صدای خروشان و عزیز که سرچشمه اش مهربانیست رو در روی شما می ایستیم به عشق.

کنسرت حامی و نیما مسیحا، طهران، 15 مرداد 98 ، سالن میلاد نمایشگاه بین المللی.

در عرض چند ساعت از زمان اعلام بلیت فروشی بلیت های دو سانس این کنسرت فروخته شد و این حجم از استقبال باعث شد تا این دو خواننده موسیقی پاپ خبر از تمدید زمان این کنسرت مشترک بدهند.

کنسرت مشترک حمید حامی و نیما مسیحا

حمید حامی و نیما مسیحا هم صدا میشوند

حمید حامی خواننده جوان موسیقی پاپ خوانندگی را از سال 77 آغاز کرد و اولین آلبوم رسمی خود را در سال 79 روانه بازار موسیقی کرد.

کنسرت حمید حامی در تهران

حمید حامی به زودی روی صحنه میرود

خوانندگی برای فیلم هایی چون سام و نرگس و گل یخ از او چهره نام آشنایی در سینما ساخت و همکاری و آشنایی با بزرگان دنیای موسیقی راه را برای موفقیت های بعدی او باز کرد.

نیما مسیحا خواننده جوان کشورمان

نیما مسیحا خواننده موسیقی پاپ کلاسیک

نیما مسیحا یکی دیگر از چهره های نام آشنای دنیای موسیقی است که فعالیت جدی در دنیای موسیقی را از سال 77 آغاز کرد و سال 78 با خواندن ترانه پروانگی برای فیلم دستهای آلوده سیروس الوند توانست به شهرت قابل قبولی دست یابد و سبک تلفیقی موسیقی پاپ و کلاسیک یکی دیگر از دلایل محبوبیت او در میان طرفدارانش است.

  • تاریخ: شنبه, 22 تیر 1398
بازدید : 2,100 بار
کنسرت مشترک حمید حامی و نیما مسیحا + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,070