شب گذشته برنامه خندوانه میزبان دو گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری(جویندگان طلا)، گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو و دلبر) بود.

در ابتدای برنامه خندوانه رامبد جوان درباره قوانین مسابقه ادابازی توضیح داد.گروه ارژنگ امیرفضلی با اقتدار صعود کرد/حذف گروه دیو و دلبر از مسابقه ادابازی در ایرناک گروه ارژنگ امیرفضلی با اقتدار صعود کرد/حذف گروه دیو و دلبر از مسابقه ادابازی در ایرناک

برای آغاز مسابقه ، دو گروه به مدت سه دقیقه زمان داشتند برای هم کری بخوانند. در  بخش کری خوانی که سه دقیقه طول کشید بیشتر تماشاگران حاضر در استودیو به گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو و دلبر) رای دادند و آنها اولین امتیاز این مسابقه را کسب کردند.

در مرحله اول ، گروه ارژنگ امیر فضلی و محمد نادری(جویندگان طلا ) 22 امتیاز و گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو و دلبر) 14 امتیاز کسب کردند. این دو گروه با هیجان خاصی مراحل مسابقه را اجرا می کردند.

در مرحله دوم ادابازی هر یک از گروه ها برای گروه مقابل کلماتی را طراحی کرده بودند. البته در مرحله دوم ادابازی هر دو گروه می توانند از امتیازهای مرحله قبل خود استفاده کنند. در این مرحله به خاطر سختی کلمه های طراحی شده نه تنها هیچ کدام از گروهها نتوانستند امتیازی کسب کنند ، بلکه گروه دیو و دلبر به دلیل خطایی که داشت یک امتیاز منفی گرفت. در طول برنامه خندوانه دو گروه با یکدیگر کری خوانی داشتند و لحظات شادی برای مخاطبان ایجاد کردند.

در مرحله پایانی مسابقه ، کلماتی در گوی قرار داده شده بود و گروه ها می توانستند با امتیازهایی که از مرحله قبل آورده بودند زمان اضافه دریافت کنند و کلمات را حدس بزنند؛ در پایان مراحل مسابقه دو گروه اختلاف امتیاز بسیاری با هم داشتند و گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری(جویندگان طلا ) 30 امتیاز  و گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو و دلبر) 19 امتیاز کسب کردند .

در نهایت گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری(جویندگان طلا ) با 30 امتیاز به مرحله بعدی صعود کرد.

بازدید : 13,430 بار
گروه ارژنگ امیرفضلی با اقتدار صعود کرد/حذف گروه دیو و دلبر از مسابقه ادابازی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,480