گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که مدتی است با راه اندازی سینمای ویژه نابینایان جایگاه ویژه ای در میان مردم و هنرمندان دارد در اقدامی جالب به معرفی شهر تهران برای نابینایان با حضور هنرمندان می پردازد.

پادکست روزی روزگاری تهرون برای نابینایان

گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که مدتی است با راه اندازی سینمای ویژه نابینایان جایگاه ویژه ای در میان مردم و هنرمندان دارد در اقدامی جالب به معرفی شهر تهران برای نابینایان با حضور هنرمندان می پردازد.پادکست روزی روزگاری تهرون برای نابینایان + عکس در ایرناک پادکست روزی روزگاری تهرون برای نابینایان + عکس در ایرناک

پادکست روزی روزگاری تهرون به مدیریت گلاره عباسی در معرفی شهر تهران برای نابینایان کلید خود.

گلاره عباسی با انتشار پستی درباره این اقدام جالب در معرفی تهران نوشت :

پادکست روزی روزگاری تهرون با محوریت معرفی شهر تهران برای نابینایان ، با حضور هنرمندان شناخته شده کلید خورد.

هنرمندان در پادکست معرفی شهر تهران برای نابینایان

هنرمندان در پادکست معرفی شهر تهران برای نابینایان

به گزارش روابط عمومی مجموعه سوینا ، این پادکست که برای نخستین بار تولید شده است ، به روایت چهره های شناخته شده سینما و تلویزیون از تهران اختصاص دارد و تاریخ و داستان شهر تهران را از گذشته تا حال دربر می گیرد.

مدیریت این پروژه را گلاره عباسی ، موسس مجموعه سوینا(سینمای ویژه نابینایان) برعهده دارد و هنرمندانی چون شبنم مقدمی ، مهراوه شریفی نیا ، نیما رییسی ، احسان کرمی ، بهرام شاه محمدلو ، راضیه برومند و لاله اسکندری در تولید این پادکست همکاری داشته اند و بزودی هنرمندان سرشناس دیگری به این جمع اضافه خواهند شد.

نویسنده پادکست پژمان تیمور تاش است و تحقیق و پژوهش آن را فرزانه ابراهیم زاده انجام داده است. این پروژه محصول مجموعه سویناست.

گلاره عباسی و بهرام شاه محمدلو در رادیو سوینا

گلاره عباسی و بهرام شاه محمدلو در رادیو سوینا

گلاره عباسی از آن دست هنرمندانی است که در کنار فعالیت های هنری اش اقدامات خداپسندانه دیگری هم انجام میدهد. این بانوی هنرمند ماه ها پیش در اقدامی خاص مجموعه سوینا (سینمای ویژه نابینایان) را راه اندازی کرد و این اقدام او با استقبال زیادی از سوی مردم و هنرمندان روبرو شد.

گلاره عباسی و احسان کرمی در رادیو سوینا

گلاره عباسی و احسان کرمی در رادیو سوینا

تاسیس رادیو سوینا در تکمیل این پروژه ویژه نابینایان اقدام دیگری از سوی این بانوی هنرمند بود که به تازگی با یک برنامه متفاوت به معرفی شهر تهران برای نابینایان می پردازد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 06 آذر 1398
بازدید : 230 بار
پادکست روزی روزگاری تهرون برای نابینایان + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,690