در ادامه با معرفی بازیگران نمایش جدید اسلو به قلم جی.تی.راجرز و کارگردانی یوسف باپیری با بازی هوتن شکیبا با شما در نم نمک خواهیم بود.

معرفی بازیگران نمایش جدید اسلو

هوتن شکیبا بازیگری که با نقش حبیب در سریال لیسانسه ها شناخته میشود یکی از هنرمندان تئاتر است که سالها به عنوان بازیگر تئاتر در دنیای هنر فعال بود.نمایش اسلو | معرفی عوامل و بازیگران تئاتر اسلونمایش اسلو | معرفی عوامل و بازیگران تئاتر اسلو

این بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در جدیدترین تجربه تئاتری اش به سراغ بازی در نمایش اسلو رفت و به زودی با این نمایش روی صحنه تماشاخانه ایرانشهر میرود.

هوتن شکیبا در جمع بازیگران تئاتر اسلو

هوتن شکیبا به جمع بازیگران نمایش اسلو پیوست و از پنجشنبه 18 مهر ماه به مدت 20 روز در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه میرود.

بازی هوتن شکیبا در نمایش اسلو

نمایش اسلو با هوتن شکیبا روی صحنه میرود

بازیگران

هوتن شکیبا ، نیما ایمان زاده ، نگین تهمتن ، مهرنوش حاجی خانی ، پویان فریدونی ، کیمیا کاوند ، بهراد سلاح ورزی ، دنیز دانش ، مرتضی علیدادی ، آرش حق گو ، تینا تیماجچی ، مهیار پوربابایی ، فریال سنگری ، آیدا نادرزاده ، احسان قره داغی ، مهبد جهان نوش بازیگران نمایش اسلو را تشکیل میدهند.

هوتن شکیبا با نمایش اسلو در تئاتر

هوتن شکیبا بازیگر نمایش اسلو

نمایشنامه اُسلو به قلم جی.تی.راجرز نوشته شده و محمد منعم به عنوان مترجم و یوسف باپیری به عنوان کارگردان در این نمایش حضور دارند و روایتی از ماجرای صلح فلسطین را به روی صحنه میبرند.

هوتن شکیبا با فوق لیسانسه ها می آید

یکی دیگر از اتفاقات جدید پیرامون دنیای حرفه ای هوتن شکیبا مربوط به بازگشت او به تلویزیون با سریال فوق لیسانسه ها است که بعد از ایام ماه صفر یعنی اواسط آبان ماه روی آنتن میرود.

امیرحسین رستمی ،  امیر کاظمی و هوتن شکیبا بازیگران فوق لیسانسه ها

امیرحسین رستمی ، امیر کاظمی و هوتن شکیبا در فوق لیسانسه ها

بعد از اتمام پخش سریال ستایش 3 ، پخش سریال فوق لیسانسه ها آغاز میشود و این سریال به کارگردانی سروش صحت و تهیه کنندگی رضا جودی به آنتن تلویزیون بازمیگردد.

فوق لیسانسه ها به زودی می آیند

هوتن شکیبا و بازیگران فوق لیسانسه ها

هوتن شکیبا ، امیرحسین رستمی ، امیر کاظمی ، عرفان برزین ، بیژن بنفشه خواه ، مهران رجبی ، متین ستوده ، رویا میرعلمی ، کاظم سیاحی ، عزت الله مهرآوران ، آیدا نامجو و آتنه فقیه نصیری بازیگران فصل قبل سریال فوق لیسانسه ها هستند که در این فصل هم حضور دارند.

این مطلب مفید بود؟
نمایش اسلو | معرفی عوامل و بازیگران تئاتر اسلو
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,670