او روز گذشته در صفحه رسمی خود در اینستاگرام  پیامی گذاشت که در آن از مخاطبان عذرخواهی کرده است و تقاضا دارد او را درک کنند.

پس از انتشار ویدئو بی حجاب آزاده نامداری در فضای مجازی، او بارها با ویدئو و پیام های مختلف سعی در توضیح، توجیه و عذر خواهی است که هر یک از این پست ها به سرعت در فضای مجازی به اشتراک گذاشته می شوند. آخرین عذر خواهی آزاده نامداری در صفحه رسمی خود در اینستاگرام +عکس در ایرناک آخرین عذر خواهی آزاده نامداری در صفحه رسمی خود در اینستاگرام +عکس در ایرناک

 او در این پیام نوشته است:

 "سلام. روزهای تلخی بر من، همسر و خانواده ام گذشت، چرا که محکوم شدیم به آنچه که در خیالمان هم نمی‌گنجید. ما صدها کاستی و نقص داریم و خود آگاهتر از همه بدان هستیم، اما بدانیم آن همه قضاوت درست و نادرست در مورد رفتار، گذشته و خانواده ما، بیش از آن که نقد ما باشد، نقد جامعه ماست. نه از مغرض‌ها که هرچه کنی، حرف خودشان را می‌زنند و تصمیم خودشان را حق مطلق می‌دانند. نه از لشکر بافنده‌ها که بی‌ترس از خدا هر جایی دغل و دروغ می‌سازند و هر جمله و کلمه‌ای را به لب می‌آورند. نه از قضاوت گران سرخود که دانسته و ندانسته هر تهمتی می‌زنند و هر بهتانی می‌بندند و نه از بددل‌هایی که از تماشای رنج دیگران لذت می‌برند و از غصه بقیه شاد می‌شوند،توقعی ندارم. من آزاده نامداری، از خواهران و برادران مومنم می‌خواهم که مرا عفو کنند و بدانند حقایقی هست که نمی‌دانند. شاید روزی برسد که دیگر نیازی به توضیح نباشد و همه چیز آشکار شود.من همواره مهرشمارا درهمه شرایط زندگیم فراموش نمیکنم وامیدوارم این بارهم درکم کنید.ممنونم."

 لازم به ذکر است با نگاهی به کامنت های کاربران در زیر پست هایی که با تصاویر او در فضای مجازی به اشتراک گذاشته می شود می توان مشاهده نمود که یکی از بیشترین موضوعاتی که خشم کاربران را درآورده است این است که چرا او خوردن نوشیدنی الکلی و بی حجابی خود در سوئیس را توجیه می کند؟ لازم به ذکر است که سوژه های شبکه های اجتماعی دوره ای هستند و خواه یا ناخواه در گذر زمان فراموش می شوند ولی به نظر می رسد که پست های مکرر و عذرخواهی های آزاده نامداری در فضای مجازی که رسوایی اخیر خود را توجیه می کند، نمی گذارد این قضیه فراموش شود.

آخرین عذر خواهی آزاده نامداری در صفحه رسمی خود در اینستاگرام +عکس در ایرناک

منبع : اینستاگرام آزاده نامداری

بازدید : 48,718 بار
آخرین عذر خواهی آزاده نامداری در صفحه رسمی خود در اینستاگرام +عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,500