آذری جهرمی وزیر جوان کابینه دولت دوازدهم که در شبکه های اجتماعی حضور فعالی دارد با انتشار عکسی در اینستاگرام از هفدهمین سالگرد ازدواجش خبر داد.

جشن سالگرد ازدواج آذری جهرمی و همسرش در یک کافه

آذری جهرمی وزیر جوان کابینه دولت دوازدهم که در شبکه های اجتماعی حضور فعالی دارد با انتشار عکسی در اینستاگرام از هفدهمین سالگرد ازدواجش خبر داد.جشن سالگرد ازدواج آذری جهرمی و همسرش در یک کافه + عکس در ایرناکجشن سالگرد ازدواج آذری جهرمی و همسرش در یک کافه + عکس در ایرناک

آذری جهرمی و همسرش

محمدجواد جهرمی و همسرش در کافه تهرون

آذری جهرمی با انتشار عکس فوق در اینستاگرام نوشت :

ازدواجمون به کافه تهرون رفتیم. واقعا نمی دونم چطور باید از همه ی مهربانی ها و لطف هایی که در این همه سال داشته است ، تشکر کنم. امیدوارم این تشکر ساده را از من قبول کند : ) همچنین #خبر_خوب برای دوستان :

سایت ثبت نام هدیه روز ازدواج و روز خبرنگار آماده است. لطفا دوستانی که در هفته ی گذشته (12-19 مرداد 98، هفته ازدواج آسمانی) ازدواج کرده اند و تمامی خبرنگاران عزیز به سایت هدایای وزارت ارتباطات مراجعه نمایند :

ICTGifts.ir

برای همه ی مردم عزیز ، بهترین ها را آرزومندم.

بیوگرافی کوتاه از آذری جهرمی وزیر ارتباطات

محمد جواد آذری جهرمی متولد 25 شهریور ماه 1360 در شهرستان جهرم می باشد. آذری جهرمی هم اکنون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت دوازدهم است.

آذری جهرمی دانش آموخته کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه صنعت آب برق است و فعالیت شغلی خود را از سال 1384 به عنوان کارشناس فنی وزارت اطلاعات آغاز کرد.

وی از 1388 تا 1393 مدیرکل امنیت سیستم های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات بود.

آذری جهرمی در سال آخر فعالیت دولت یازدهم ، برای مدت کمتر از یک سال ، از 1395 تا 1396 به عنوان معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات (محمود واعظی) و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت فعالیت می کرد.[

وی نخستین وزیر جمهوری اسلامی ایران است که پس از انقلاب 1357 متولد شده است.

  • تاریخ: شنبه, 19 مرداد 1398
جشن سالگرد ازدواج آذری جهرمی و همسرش در یک کافه + عکس
4.8
out of
5
(
4
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,310