نزدیک به 15 گربه خوابیده در پارک و عکس یادگاری آناهیتا درگاهی با آنها حکایت از علاقه زیاد خانم به بازیگر به حیواناتی دارد.

عکس جالب آناهیتا درگاهی با 10 گربه

آناهیتا درگاهی همسر اشکان خطیبی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان از هنرمندان حامی حیوانات است و علاقه زیادی به حیوانات دارد. این بانوی هنرمند صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی جالب در کنار بیش از 10 گربه خوابیده در پارک به روز کرد.عکس جالب آناهیتا درگاهی با گربه ها! در ایرناک عکس جالب آناهیتا درگاهی با گربه ها! در ایرناک

علاقه عجیب آناهیتا درگاهی به گربه ها

نزدیک به 15 گربه خوابیده در پارک و عکس یادگاری آناهیتا درگاهی با آنها حکایت از علاقه زیاد خانم به بازیگر به حیواناتی دارد.

عکس یادگاری آناهیتا درگاهی

عکس جالب آناهیتا درگاهی با گربه ها

آناهیتا درگاهی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : ای قشنگا ... دنیا بدون شماها خیلی زشته ....

آناهیتا درگاهی این روزها به جمع بازیگران نمایش نفرین قحطی زده گان به کارگردانی همسرش پیوسته است و به زودی با این نمایش روی صحنه میرود.

آناهیتا درگاهی در نمایش اشکان خطیبی

آناهیتا درگاهی در نمایش نفرین قحطی زده گان

اشکان خطیبی با کارگردانی نمایش نفرین قحطی زده گان روی صحنه میرود و آناهیتا درگاهی در این نمایش با هامون سیدی و میرسعید مولویان همبازی است. نمایشنامه نفرین قحطی زده گان نوشته سام شپارد است که اشکان خطیبی سالها پیش آن را ترجمه کرده بود.

آناهیتا درگاهی در سریال ممنوعه

بازی آناهیتا درگاهی در سریال ممنوعه

سریال ممنوعه به کارگردانی امیرپورکیان جدیدترین تجربه بازیگری آناهیتا درگاهی در نمایش خانگی بود که مدتی پیش پخش آن به اتمام رسید.

آناهیتا درگاهی همسر اشکان خطیبی

آناهیتا درگاهی بازیگر سینما و تئاتر

بازدید : 2,529 بار
عکس جالب آناهیتا درگاهی با گربه ها!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,230